BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6 травня 2000 року |

Гороскоп

Козеріг
Амури, романси, зірки великі та хмари маленькі на вашому горизонті. Плюс хтось високий, розумний і красивий. Очевидно, що відносно багатий і відносно розумний. Набивається вам у супутники на все життя. Беріть його цілого, не роздумуючи.

Водолій
Рівень життєвої енергетики на критичному мінімумі. Це, очевидно, провокує спад діяльності всіх систем організму. Це аж ніяк не погано. Це лише на короткий період і з великими шансами на успіх. Попереду у вас випробування.

Риби
Південно-східний вітер надує вам у голову цілий вагон дивних і химерних ідей. Тримайтеся – це минеться. Будете задоволені, хоч і не зовсім. Будете розчаровані, але теж не зовсім. Двома словами – жити треба. Хвороби ніг минуть без сліду.

Овен
Настає кінець незрозумілих і нез’ясованих стосунків із жінками непевної поведінки, котрі часами неймовірно палко вас кохають. Усе це – гроші. Капітал, який править нашим світом і вашими знайомими. Проста формула, яку вам потрібно затямити.

Телець
Жар тіла та подих ночі наблизять вас до межі нескромного бажання, й налетить рій замішаних на фільмах і книжках для дорослих дядьків, котрі полюбляють гумор і довгі оповідання на теми зміни погоди. Все це може призвести до перевантаження нервової системи та до стресу.

Близнюки
Цього дня варто відмовитися від закупів, а також спробувати укласти ділову угоду чи й – чого доброго – шлюб. Поважга до почуттів близької вам людини гратиме не останню роль у вашому розкладі. Подобається вам чи ні, та це – факт.

Рак
Усе вказує на те, що треба виявити небачену обережність із вогнем, особливо якщо ви за кермом чи в компанії підлітків. Не треба вирішувати серйозних емоційних справ. Помилка більш ніж можлива. Стережіться великих неосвітлених вулиць і глухих провулків.

Лев
Спробуйте не потрапляти на очі вашому безпосердньому начальникові, бо для нього цей день – не найкращий цього тижня. На вас чекають клопоти і проблеми середнього віку та середнього темпераменту. Це не надто трагічно, та обережність нікому не завадить.

Панна
Підлеглі й навіть не тільки вони стануть перешкоджати вашому входженню у світле та непроблематичне майбутнє, де обіцянки та мрії завжди збуваються, й усе виходить так, як задумано. Як книжка пише. Як показують у простеньких американських блокбастерах.

Терези
Майбутня зустріч із друзями може пройти на найвищому рівні. Є, щоправда, зовсім невеличкий шанс, що ваші далекодосяжні плани щодо гегоменії все-таки збудуться, і вас це не може не тішити. Успіх, навіть такий невеличкий, надихає всіх...

Скорпіон
Як кажуть філософи, що би ви не робили, вас переслідуватимуть труднощі та прикрощі. Ви ж усе-таки не риба. Нікуди від цього факту не подітися. Фатум! Єдине, що вам порадять зірки, а не філософи, – загартовуйте силу волі й усе інше з нею в комплекті. Мається на увазі тіло.

Стрілець
Час для великих перемог задля великої мети ще не настав, і чекати, можливо, доведеться ще досить довго. Враження, що ваші життєві сили починають вичерпуватися, мине без сліду, і вам не залишиться нічого іншого, як на другому диханні набудувати цілу масу грандіозних планів, пов’язаних із роботою та особистим життям.

POSTUP - ПОСТУП
№ 81 (525), субота-неділя
6 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·"Любовний вірус" захоплює планету
·Аудит підтвердив зловживання України

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда - почесний доктор
·Середа і Добрийвечір уже у Львові
·Чи прикрашають Львів яри?
·Кандидати, шикуйсь!
·Розкопки у СІЗО СБУ

НАША СТОЛИЦЯ
·Телемарафон для Східниці
·На Ягодинській митниці затримали контрабанду
·Міністри зустрічаються у Львові
·"Олімпійський" кандидат Сорочик
·Обласний бюджет минулого року виконано і перевиконано
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Прощавай, стратегічна зброє!
·Резонансні убивства: анатомія проблеми
·Марчук виходить із лікарні
·Омбудсмени України і Польщі ділилися жалями

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Аудит підтвердив зловживання України
·Мільйонерів стало більше
·Airbus руйнує монополію Boeing
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Суддя став президентом
·Розширення у 2002 році
·Єврейсько-мусульманський реслінг
·Любовний вірус
·В'язниця для екс-першої леді

ІНТЕРВ'Ю У ПОСТУПІ
·Олександр ФІЛЬЦ: "Тепер права пацієнтів захищені"

АРТ-ПОСТУП
·Паноптикум "Галіціани"
·Різнокольорові "Вікна"
·Нові культурні вартості суспільства
·ВЕЧІР... ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ... книжка... МУДРІСТЬ...

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми)

НОСТАЛЬГІЯ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми) (продовження)

СПОРТ-ПОСТУП
·Львівське "Динамо" залишилося без "золота"
·Похорон "команди мрії" відбувся
·Бойовий мир Львова та Києва
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що би їй подарувати?..
·Гороскоп