BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6 травня 2000 року |

Похорон "команди мрії" відбувся

ХОКЕЙ

Роман ДОРОШ

Чемпіонат світу. Група А. Санкт-Петербург (Росія).
Підгрупа А
Швеція – Білорусь – 7:0.
1. Швеція – 6 очок (10:3), 2. Латвія – 4 (9:7), 3. Білорусь – 2 (10:16), 4. Україна – 0 (6:16).
Підгрупа В
Фінляндія – Словаччина – 2:2.
1. Словаччина – 5 очок (10:4), 2. Фінляндія – 4 (11:5), 3. Італія – 2 (5:12), 4. Австрія – 1 (3:8).

Як відомо, українська команда не потрапила до числа 12 щасливців, які продовжили боротьбу за нагороди. Тепер нашій дружині доведеться змагатися з невдахами чемпіонату за право зберегти місце у класі найсильніших. Сьогодні українська команда зіграє з командою Японії, яка, як відомо, посіла останнє місце в підгрупі С. 7 травня команда Анатолія Богданова гратиме з командою Франції, і нарешті останнім нашим суперником буде збірна Австрії, матч із якою відбудеться 9 травня. Тож, як бачимо, суперники доволі серйозні.
Особливо команда Австрії, яка лише випадково посіла останнє місце у своїй підгрупі. Не “ликом шита” і команда Франції, яка мало не створила найбільшу сенсацію турніру у вигляді нічиєї з американцями, яка би залишила поза подальшою боротьбою збірну Росії. Цей чемпіонат узагалі вирізняє велика кількість несподіваних результатів. Першими почали творити дива канадці, котрі примудрилися поступитися команді Норвегії 3:4, згодом ініціативу втрачання очок підтримала команда Фінляндії, яка не змогла здолати збірну Австрії – 3:3, а потім настала черга росіян, котрі почали на хокейному майданчику витворяти щось неймовірне. Спочатку росіяни програли американцям 0:3, але більшість сприйняла це як непорозуміння, але як розцінити поразку від швейцарців 2:3? За повідомленнями багатьох російських газет, у команді відбувся розкол на “наших” і “ваших”. Тобто між хокеїстами, котрі грають у Європі та за океаном. На думку “європейців”, НХЛівці приїхали просто відбувати номер, а не грати в хокей. Що ж, усім уже давно відомо: “Умом Рассію нє панять”.

А тепер поговоримо про ті команди, які продовжують боротьбу за нагороди. Тепер вони поділені на дві підгрупи: F і E. Отож, до першої потрапили команди Чехії з чотирма “золотими” очками, Словаччини та Фінляндії – з трьома, Норвегії – з двома та Канади й Італії – без очок. Утім, уже в першому матчі другого раунду канадці показали справжній характер і здобули завдяки точним кидкам Бертуцці, Сміта, Авкойна, Ісбістера та Маєра заслужену перемогу над командою Фінляндії – 5:1. Тож у канадців стало також тепер два очки, і вони продовжують боротьбу за вихід до 1/4 фіналу.

До другої групи потрапили команди Швеції (4 очки), США та Швейцарії (по 3), Латвії (2), Росії та Білорусі (по 0). Збірна Росії могла покращити своє становище вже в першому матчі другого раунду. Та де там! Схоже, росіяни вирішили побити всі рекорди і посісти останню сходинку у групі. У першій зустрічі другого раунду на “велику” російську горе-команду чекала “маленька” латвійська збірна. До речі, національний банк Латвії пообіцяв кожному хокеїстові, котрий закинув би шайбу у ворота збірної Росії, премію в розмірі 10 тисяч латів (це приблизно 18 тисяч доларів). Першим на премію заробив після влучного кидка Бєлявський. Згодом росіянин Петров зрівняв рахунок. 1:1 – так закінчився перший період, а найголовніше почалось у другому. Спочатку “корінний латиш” Семенов після передачі ще одного “автохтона” Неживого виводить Латвію вперед, а потім усе той же Семенов вирішив поховати “команду мрії” остаточно – 3:1. І хоче Буре скоротив розрив у рахунку до 2:3, але російській команді в заключному періоді так і не вдалося бодай зрівняти рахунок. Отож, кінець “команді мрії” поклало “Динамо” (Рига), яке в такий спосіб може вважати себе найсильнішою командою на території колишнього СРСР.
А хокеїстам Росії після цієї поразки було і буде дуже сутожно. Так, визнаного найкращим гравця матчу Павла Буре вболівальники закидали пляшками й іншими предметами. Що більше, щоби вийти з Палацу спорту, російським зіркам знадобилися послуги охорони, яка не дозволила глядачам вчинити самосуд над хокеїстами. Після цієї поразки у збірної Росії залишилися тільки теоретичні шанси продовжити боротьбу за вихід у наступне коло.

POSTUP - ПОСТУП
№ 81 (525), субота-неділя
6 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·"Любовний вірус" захоплює планету
·Аудит підтвердив зловживання України

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда - почесний доктор
·Середа і Добрийвечір уже у Львові
·Чи прикрашають Львів яри?
·Кандидати, шикуйсь!
·Розкопки у СІЗО СБУ

НАША СТОЛИЦЯ
·Телемарафон для Східниці
·На Ягодинській митниці затримали контрабанду
·Міністри зустрічаються у Львові
·"Олімпійський" кандидат Сорочик
·Обласний бюджет минулого року виконано і перевиконано
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Прощавай, стратегічна зброє!
·Резонансні убивства: анатомія проблеми
·Марчук виходить із лікарні
·Омбудсмени України і Польщі ділилися жалями

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Аудит підтвердив зловживання України
·Мільйонерів стало більше
·Airbus руйнує монополію Boeing
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Суддя став президентом
·Розширення у 2002 році
·Єврейсько-мусульманський реслінг
·Любовний вірус
·В'язниця для екс-першої леді

ІНТЕРВ'Ю У ПОСТУПІ
·Олександр ФІЛЬЦ: "Тепер права пацієнтів захищені"

АРТ-ПОСТУП
·Паноптикум "Галіціани"
·Різнокольорові "Вікна"
·Нові культурні вартості суспільства
·ВЕЧІР... ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ... книжка... МУДРІСТЬ...

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми)

НОСТАЛЬГІЯ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми) (продовження)

СПОРТ-ПОСТУП
·Львівське "Динамо" залишилося без "золота"
·Похорон "команди мрії" відбувся
·Бойовий мир Львова та Києва
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що би їй подарувати?..
·Гороскоп