BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 4 травня 2000 року |

Пинзеник про політику та економіку

ВІЗІЇ

Ігор МЕЛЬНИК

Віктор Пинзеник, голова партії “Реформи і Порядок”, під час свого візиту до Львова взяв також участь і у засіданні фракції ПРП у міській раді.

Партійний лідер привітав з перемогою у стрийських довиборах нового наймолодшого депутата обласної ради Андрія Урумяна та розповів про стратегію блоку ПРП-НРУ-КУН на додаткових виборах до Верховної Ради України. Щодо Галицького виборчого округу відбуваються переговори з НРУ про підтримку узгодженої кандидатури, хоча на початковому етапі може бути висунуто кілька претендентів. Округ на Тернопільщині, залишений Іваном Драчем, найімовірніше, займе кандидат від КУНу. У Києві ПРП, швидше за все, підтримуватиме Івана Салія, а у Запорізькій області – Леоніда Сотнікова.

У ході дискусії В.Пинзеник намагався задовольнити цікавість депутатів із багатьох питань. Зокрема, він прогнозував зміни в уряді після закінчення терміну висування кандидатур на довиборах. Хоча Юлія Тимошенко застрахувала себе на цей випадок, бо на Кіровоградщині висувається її мати.

Щодо перспектив оформлення питань референдуму до зміни до законів та Конституції лідер ПРП висловив припущення, що, у найкращому випадку, всі необхідні процедури зможуть здійснитися не раніше 2001 року. Одночасно пан Віктор висловив сумнів, що питання двопалатності та скорочення чисельності депутатів взагалі зможе бути законодавчо оформлене нинішнім складом парламенту.
Оцінюючи економічні показники першого кварталу 2000 року, Віктор Пинзеник застеріг перед надмірною ейфорією, бо до цього спричинились такі чинники: неймовірно низька база відліку від початку минулого року, девальвація національної валюти, яка значно випередила рівень інфляції та сприяла скороченню імпорту і збільшенню експорту. Однак ці успіхи можуть виявитися тимчасовими, якщо не будуть проведені структурні реформи, не ліквідується індивідуалізована система оподаткування та надання пільг та не здійсниться дерегуляція економіки.
Оцінюючи публікації у західній пресі з метою дискредитації діяльності НБУ, В.Пинзеник висловив припущення, що “одна українська компанія оплачувала послуги одній американській компанії у кампанії проти НБУ”.

Депутатам міської ради рекомендувалося зачекати з прийняттям бюджету міста на 2000 рік, бо цілком ймовірним може стати збільшення дотації для Львівської області на 150 мільйонів гривень (для Львова на 30 млн. грн.). А поки що необхідно надати право виконавчим органам здійснювати фінансування найважливіших видатків під контролем депутатського корпусу. Бо найстрашніша річ у цьому та інших питаннях – невміння шукати компроміс!

POSTUP - ПОСТУП
№ 79 (523), четвер
4 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·"Хвиля свободи" в Києві
·Кучма вже не ворог

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Розвиток контактів Львів-Відень
·Великдень на Митній
·Сенчук залишається у Львові
·Почути кожного
·"ПіК" у Львові - двічі "ПіК"

НАША СТОЛИЦЯ
·Пинзеник про політику та економіку
·Наймолодший депутат
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·До Європи через Росію?
·Великодні одкровення Президента
·Емігруємо менше, але більше, ніж іммігруємо

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Ватикан проти глобалізації економіки
·Енергетичні реформації
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Загроза російської агресії
·Партію очолила королівська кобра
·Петербургу - столичний статус
·Уряд відправлено у відставку

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Сонцезбройний Юрій

АРТ-ПОСТУП
·Мистецькі новини
·Коронні оперні ролі співака Олександра Громиша
·"Медікус": сорок років українського джазу!

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Львівські каварні

НОСТАЛЬГІЯ
·Дістали

СПОРТ-ПОСТУП
·"Політехніки" не пробились у півфінал
·Чемпіонат несподіванок
·Європа побила Америку
·Купер "перестрибнув" ван Галя
·"Ювентус" і "Депортиво" зберігають інтригу
·Боротьба за другу путівку до Ліги чемпіонів триває

POST-SCRIPTUM
·Нове кіно
·Гороскоп