BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 квітня 2000 року |

Край

Ціни на зернові культури у черговий раз збільшаться в травні-червні поточного року, повідомили оператори, які працюють на ринку зернових. На їх думку, до зростання цін призведе виснаження запасів зернових як на внутрішньому ринку, так і на ринках країн-експортерів. Як вважає директор компанії “УкрАгроКонсалт” Сергій Феофілов, у травні ціна на зернові може зрости на 8-10%. “Ціни на зернові підвищувались до 1000 грн. за тонну, потім опустилися до 900-950 грн. за тонну. Напевно, у найближчі три-чотири тижні ціни будуть триматися на цьому рівні, але потім стануть стрімко підніматися”, – сказав він.

Прем’єр-міністр України Віктор Ющенко в ході візиту у Вашингтон зустрінеться 8-9 травня з членами Ради директорів і керівництвом Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив перший віце-прем’єр країни Юрій Єхануров. “Усі основні зустрічі відбудуться 8 і 9 травня. Буде зустріч з окремими директорами, з керівництвом МВФ. Ми проситимемо, щоб ставили на порядок дня поновлення кредитування за програмою розширеного фінансування”, – сказав він. Перший віце-прем’єр повідомив, що у нього відбулася зустріч зі старшим постійним представником МВФ в Україні Анрі Геск’єром, на якій сторони обговорили питання підготовки візиту В. Ющенка у Вашингтон. “Представники Фонду попросили зустрітися, щоб викласти позицію МВФ, що вони вважають за необхідне вирішити до візиту”, – відзначив Єхануров, підкресливши, що питання аудиту Нацбанку не розглядалося.

Уряд України веде переговори з РАТ “Газпром” про збільшення терміну реструктуризації боргів Національної акціонерної компанії (НАК) “Нафтогаз України” з 3 років до 5 років. Про це повідомила віце-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, раніше уряду України вдалося домовитися з РАТ “Газпром” про реструктуризацію боргів НАК “Нафтогаз України” на 3 роки. “Уряд України незадоволений цим терміном реструктуризації”, – заявила вона.
Державний борг України скоротився до 10,9 млрд. дол., повідомив у четвер журналістів начальник департаменту державного боргу Міністерства фінансів України Віталій Лісовенко. Станом на початок року зовнішній борг України становив
12,5 млрд. доларів.

Світовий банк піддав критиці низку положень проекту реформування ринку електроенергії в Україні. Як повідомили в Національній комісії з регулювання електроенергії в Україні, такого висновку експерти Світового банку дійшли після ретельного аналізу проекту постанови Кабінету Міністрів “Про вдосконалення відносин між суб’єктами ринку електричної енергії в Україні”, підготовленого під керівництвом віце-прем’єра з питань паливно-енергетичного комплексу Юлією Тимошенко. Експерти банку вважають, що цей документ створює, по суті, умови для “ренаціоналізації” приватизованих електричних компаній. Світовий банк повністю підтримує ініціативу розділення оптового енергоринку і Національної енергокомпанії “Укренерго”, однак вважає, що кращою формою організації оптового ринку буде приватизоване, неприбуткове підприємство або асоціація членів ринку. Крім цього, експерти Світового банку висловили 15 критичних зауважень з пунктів проекту реформування ринку електроенергії в Україні, які унеможливлюють успішні результати його реформування.

POSTUP - ПОСТУП
№ 77-78 (521-522), четвер-п'ятниця
27-28 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагедія біля Краківського ринку
·Великодній привіт 2000

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Святоюрська гора під опікою міста
·Допоможіть дитині
·Сенчук із Медведчуком не порозумілися

НАША СТОЛИЦЯ
·Референдум як соцдослідження
·КУН проти "псевдонароду"
·Бакай? А може, Пустовойтенко?
·Обласна рада: перемога реформаторів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум імплементуватимуть
·Подробиці ракетних вибухів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Путовойтенко, можливо, очолить "Нафтогаз України"
·Гейтс - уже не перший
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Президентові загрожує імпічмент
·Прем'єр особисто стримував Тису
·Унія Свободи - вільна від кандидата
·Відстріл VIPів триває
·Експонується череп фюрера

РЕВ'Ю В ПОСТУПІ
·REVJU
·Клуб комісара Бонця

ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ПОСТУП
·Хроніки львівського Великодня

ПОСТУП У МЕДІА
·Львівські обсервації

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Ісус і далі серед нас
·Воскресіння "Історії Животворящого Хреста"

СПОРТ-ПОСТУП
·Білявський не мав рівних
·Перша перемога команди Лобановського
·Українська "молодіжка" своє завдання виконала
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календао
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·Гороскоп