BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 квітня 2000 року |

Краєвид

У ході запланованого на 8-9 травня візиту до США прем’єр-міністр України Віктор Ющенко планує зустрітися з віце-президентом Альбертом Гором, держсекретарем Мадлен Олбрайт, міністром фінансів Лоуренсом Саммерсом та іншими членами американського уряду. Вивчається також можливість проведення зустрічі В. Ющенка з президентом США Біллом Клінтоном. Крім того, відбудуться зустрічі українського прем’єра з керівництвом Світового банку і Міжнародного валютного фонду, зокрема, заплановано зустрічі з низкою директорів МВФ.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік 63 державних і комунальних установ охорони здоров’я і державних наукових установ, які мають право провести діяльність, пов’язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів людини. Це випливає з постанови уряду від 24 квітня (№695). Згідно з документом, до переліку включено, зокрема, 16 установ охорони здоров’я і наукових установ, які мають право проводити вилучення органів та інших анатомічних матеріалів у живих донорів, донорів-трупів та їх трансплантацію людині. До цього переліку включено низку всеукраїнських інститутів, а також Донецьку, Запорізьку, Львівську і Одеську обласні клінічні лікарні, Київську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги і Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню “Центр мікрохірургії ока”.

Кабінет Міністрів України в черговий раз збільшив на 27 одиниць ліміт легкових автомобілів, які обслуговують несилові центральні органи виконавчої влади і підлеглі їм територіальні органи. Тепер ці органи обслуговуватимуть 4,94 тис. автомобілів. Згідно з документом, усі додаткові 27 машин виділяються на обслуговування територіальних органів Державного комітету стандартизації, метрології і сертифікації. Як раніше повідомлялося, 26 лютого Кабінет Міністрів України видав постанову, зокрема, про скорочення на 489 автомобілів (близько 10%) до 4,337 тис. цього ліміту.

Оперативні працівники управління внутрішніх справ Одеської області України викрали в Кишиневі чотирьох жителів Молдови, які підозрюються в здійсненні злочинів на території України. Цей надзвичайний випадок стався тиждень тому в одному з житлових мікрорайонів Кишинева. Відпочиваючи ввечері з сім’ями у парку, Валерій Бохман, Анатолій Гаврилоає, Ігор Гугля і Олександр Гельвіх були побиті і затримані особами в поліцейській формі. МВС Молдови провело розслідування, внаслідок якого встановлено, що операція проведена колегами з Одеської області без узгодження з правоохоронними органами Молдови.

POSTUP - ПОСТУП
№ 77-78 (521-522), четвер-п'ятниця
27-28 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагедія біля Краківського ринку
·Великодній привіт 2000

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Святоюрська гора під опікою міста
·Допоможіть дитині
·Сенчук із Медведчуком не порозумілися

НАША СТОЛИЦЯ
·Референдум як соцдослідження
·КУН проти "псевдонароду"
·Бакай? А може, Пустовойтенко?
·Обласна рада: перемога реформаторів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум імплементуватимуть
·Подробиці ракетних вибухів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Путовойтенко, можливо, очолить "Нафтогаз України"
·Гейтс - уже не перший
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Президентові загрожує імпічмент
·Прем'єр особисто стримував Тису
·Унія Свободи - вільна від кандидата
·Відстріл VIPів триває
·Експонується череп фюрера

РЕВ'Ю В ПОСТУПІ
·REVJU
·Клуб комісара Бонця

ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ПОСТУП
·Хроніки львівського Великодня

ПОСТУП У МЕДІА
·Львівські обсервації

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Ісус і далі серед нас
·Воскресіння "Історії Животворящого Хреста"

СПОРТ-ПОСТУП
·Білявський не мав рівних
·Перша перемога команди Лобановського
·Українська "молодіжка" своє завдання виконала
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календао
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·Гороскоп