BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 квітня 2000 року |

Сенчук із Медведчуком не порозумілися

Северина КЛИМЕНКО

На позачерговій Колегії при голові облдержадміністрації розглядалось виконання рішення сесії Львівської облради від 8 грудня 1999 року “Про впорядкування контрольно-ревізійних перевірок на підприємствах області” та розпорядження голови облдержадміністрації від 10 січня 2000 року “Про впорядкування контрольно-перевірочних робіт на підприємствах Львівської області”. Розгляд цих рішень викликав жваве обговорення, оскільки, згідно з проведеним аналізом, протягом І кварталу поточного року було здійснено 373 перевірки господарської та іншої діяльності на 122 підприємствах Львівщини.
Ця інформація настільки розлютила Степана Сенчука, що він пригрозив голові Державної податкової адміністрації у Львівській області Сергію Медведчуку та керівникам усіх решти контролюючих органів за невиконання його розпоряджень притягнути їх до кримінальної відповідальності і в подальшому “кадрово замінити керівників усіх контролюючих органів”.

“Розпорядження керівника області є не до обговорення, а до виконання”, – безапеляційно заявив голова облдержадміністрації та голова облради Степан Сенчук І хоча Сергій Медведчук пробував пояснити ситуацію, що склалась на сьогодні зі сплатою податків на підприємствах Львівщини, інтонації в голосі першої особи області не обіцяли нічого хорошого. “До 9 травня подати перелік планових перевірок підприємств Львівщини і здійснювати їх лише після мого дозволу, – категорично заявив Степан Сенчук. – Підприємства й організації треба виводити з “тіні”, і тих, хто працює, потрібно заохочувати, а не душити такою кількістю перевірок, а вони, в свою чергу, повинні повірити у дієвість влади”.

“Наприкінці кожного року ДПАУ складає національний план перевірок для всіх обласних ДПА, – прокоментував ситуацію “Поступу” заступник голови ДПА Сергій Маловський. – Тому змінювати сьогодні цей план є нереально. Окрім того, ДПА не є єдиним контролюючим органом на Львівщині – є ще контрольно-ревізійне управління, прокуратура, управління у справах захисту прав споживачів та інші. Об’єднати всі ці контролюючі органи нереально”. Згідно з даними, які представив Сергій Медведчук на Колегії, за минулий рік підприємства добровільно сплатили до бюджету податків на суму лише 677 млн. грн (53%), а завдяки контролюючим органам було примусово сплачено 648 млн. грн (47%). За перший квартал цього року підприємства добровільно сплатили 63% коштів, а примусово – 104 млн. грн (37%). Недоїмка Львівщини до всеукраїнського бюджету за минулий рік становила 670,9 млн. грн, а за перший квартал цього року – 75,5 млн. грн.

Відповідно, напрошується висновок, що від зменшення кількості перевірок на підприємствах сума надходжень до бюджету аж ніяк не збільшиться, тож вірити у добровільну сплату податків важкувато.


POSTUP - ПОСТУП
№ 77-78 (521-522), четвер-п'ятниця
27-28 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагедія біля Краківського ринку
·Великодній привіт 2000

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Святоюрська гора під опікою міста
·Допоможіть дитині
·Сенчук із Медведчуком не порозумілися

НАША СТОЛИЦЯ
·Референдум як соцдослідження
·КУН проти "псевдонароду"
·Бакай? А може, Пустовойтенко?
·Обласна рада: перемога реформаторів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум імплементуватимуть
·Подробиці ракетних вибухів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Путовойтенко, можливо, очолить "Нафтогаз України"
·Гейтс - уже не перший
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Президентові загрожує імпічмент
·Прем'єр особисто стримував Тису
·Унія Свободи - вільна від кандидата
·Відстріл VIPів триває
·Експонується череп фюрера

РЕВ'Ю В ПОСТУПІ
·REVJU
·Клуб комісара Бонця

ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ПОСТУП
·Хроніки львівського Великодня

ПОСТУП У МЕДІА
·Львівські обсервації

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Ісус і далі серед нас
·Воскресіння "Історії Животворящого Хреста"

СПОРТ-ПОСТУП
·Білявський не мав рівних
·Перша перемога команди Лобановського
·Українська "молодіжка" своє завдання виконала
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календао
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·Гороскоп