BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 квітня 2000 року |

Кілька слів

АГРАРНІ ПРІОРИТЕТИ. Президент України Леонід Кучма під час зустрічі з заступником голови львівської облдержадміністрації з питань АПК Львівської облдержадміністрації Ярославом Гадзалом урочисто оголосив рішення призначити останнього першим заступником голови ЛОДА. Нагадаємо, що з 18 лютого цього року, коли попередній перший заступник нашого обласного голови Мирон Янків поїхав виконувати місію торгового аташе до Польщі, ця посада залишалася вакантною. Упродовж двох місяців серед найбільш ймовірних кандидатів на її заміщення називали заступника міського голови Львова Олександра Сендегу, директора департаменту економічної політики міськвиконкому Валерія Пятака та власне Ярослава Гадзала. Треба сказати, що за фактом цього призначення остаточно прозорими стають пріоритети Львівщини, яка дедалі більше аграризується: зазвичай в обов’язки першого заступника входить курування насамперед обласної промисловості, і вперше цю посаду обійняв чоловік, який спеціалізується на селі.

ВЕЛИКОДНЯ БЛАГОДІЙНІСТЬ. До Великодня готуються благодійні організації. Львівський осередок Мальтійської служби допомоги для відвідувачів благодійної кухні – а це 430 осіб – готує паски, крашанки, святкові продуктові набори, організовує святковий сніданок та благодійний концерт. Гуманітарна місія “Їжа для життя” підготувала для 120 відвідувачів святкові набори. Благодійна організація “Благовісник Галичини” передасть інвалідам та бідним 200 святкових наборів, а міжнародний благодійний фонд закупив продукти харчування на суму 15 тисяч гривень для двох дитячих будинків, фонду реабілітації інвалідів, фонду Брайля, геріатричного інтернату. У фонді Святого Володимира готують святкові продуктові набори для багатодітних родин.

ВІЙСЬКОВИЙ ВЕЛИКДЕНЬ. На 29 квітня заплановано проведення передвеликодньої толоки у військових частинах, містечках, на територіях закріплених за в. ч. цвинтарях, меморіалах і пам’ятниках. 30 квітня за участі військовослужбовців відбудеться свята літургія Воскресіння Христового. Буде освячено 150 000 пасок та 300 000 яєць. Крім того, буде проведено годину народознавства на тему: “Великдень – найвеличніше християнське свято”.

ТРАГЕДІЇ. Медики Сокальської районної лікарні повідомили, що у селі Поториця на подвір’ї будинку було виявлено тіло однорічної дівчинки. Правоохоронці встановили, що дівчинка, залишившись без нагляду дорослих, зайшла в огорожу, де був прив’язаний пес. На тілі дівчинки виявлено численні сліди укусів, які, за словами судмедексперта, спричинили смерть. У селі Верхнє Висоцьке Турківського району за 200 метрів від будинку собаки вирили труп новонародженого хлопчика. Тіло відправлене на експертизу. Правоохоронці розшукують породіллю.

ЗВ’ЯЗОК. Волоконно-оптичну лінію зв’язку Львів-Ужгород (ВОЛЗ “Карпати”) буде введено в експлуатацію в 2001 році. Ця лінія стане продовженням діючої ВОЛЗ “Захід” (Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів) і дасть можливість українським міжміським станціям поліпшити якість зв’язку з країнами Південно-Західної Європи та організувати додаткові транзитні сполучення між абонентами західних країн та СНД. Усього в рамках створення єдиної національної мережі зв’язку України планується прокласти 7,5 тис. км ліній. На сьогодні діє понад 2 тис. км ВОЛЗ.

POSTUP - ПОСТУП
№ 77-78 (521-522), четвер-п'ятниця
27-28 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагедія біля Краківського ринку
·Великодній привіт 2000

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Святоюрська гора під опікою міста
·Допоможіть дитині
·Сенчук із Медведчуком не порозумілися

НАША СТОЛИЦЯ
·Референдум як соцдослідження
·КУН проти "псевдонароду"
·Бакай? А може, Пустовойтенко?
·Обласна рада: перемога реформаторів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум імплементуватимуть
·Подробиці ракетних вибухів

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Путовойтенко, можливо, очолить "Нафтогаз України"
·Гейтс - уже не перший
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Президентові загрожує імпічмент
·Прем'єр особисто стримував Тису
·Унія Свободи - вільна від кандидата
·Відстріл VIPів триває
·Експонується череп фюрера

РЕВ'Ю В ПОСТУПІ
·REVJU
·Клуб комісара Бонця

ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ПОСТУП
·Хроніки львівського Великодня

ПОСТУП У МЕДІА
·Львівські обсервації

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Ісус і далі серед нас
·Воскресіння "Історії Животворящого Хреста"

СПОРТ-ПОСТУП
·Білявський не мав рівних
·Перша перемога команди Лобановського
·Українська "молодіжка" своє завдання виконала
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календао
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·Гороскоп