BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 25 квітня 2000 року |

Світоогляд

світоогляд

МІНСЬК. Міністр внутрішніх справ Білорусі Юрій Сіваков подав до демісії. Офіційною причиною відставки називають стан здоров’я. Утім, місцеві експерти вважають, що справжньою причиною усунення Сівакова з посади є затримання білоруською міліцією понад 100 осіб під час демонстрації в Мінську 25 березня. Серед затриманих опинились іноземні журналісти, представники ОБСЄ і Сейму Республіки Польща. А тим часом білоруська влада заборонила проведення 26 квітня демонстрації, присвяченої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Проте один із лідерів білоруської опозиції, Анатолій Лебедько, заявив, що акція відбудеться, незважаючи на заборону.

НЬЮ-ЙОРК. Учора розпочалася конференцію ООН щодо Договору про непоширення ядерної зброї (ДНЯЗ). У ній беруть участь 187 країн. ДНЯЗ набув чинності 30 років тому, серед країн-членів ООН його не підписали лише Куба, Індія, Пакистан та Ізраїль. Варто зазначити, що якраз напередодні, у суботу, Державна Дума Росії ратифікувала Договір про заборону ядерних випробувань.

ГАРАРЕ. На півночі Зімбабве ветерани війни за незалежність країни знову захопили маєток білого фермера і взяли в заручники трьох осіб. Раніше президент країни Роберт Мугабе під тиском сусідніх країн пообіцяв покласти край захопленню ферм і призначити вільні вибори. Крім того, з Хараре до Лондона вилетіла делегація уряду країни з метою провести переговори з британською стороною про фінансову підтримку земельної реформи, яку запланувало керівництво Зімбабве.

КУАЛА-ЛУМПУР. Збройні сили Філіппін та Малайзії приведено у стан підвищеної готовності після того, як з малазійського курортного острова Сипадан було викрадено двадцятьох осіб, і серед них – західних туристів. Місцеві правоохоронці вважають, що вони можуть перебувати заручниками мусульманського екстремістського угруповання на Філіппінах.

НІШ. У південносербському місті Ніш розпочався суд над сімома сербами, яких звинувачують в організації замаху проти президента Югославії Слободана Мілошевича. Підсудні – один військовослужбовець та шестеро цивільних – нібито є членами угруповання під назвою “Сербська Армія Визволення”.

ПЕКІН. У Китаї страчено колишнього заступника мера міста Гуйган провінції Гуансі. Суд визнав його винним в отриманні хабара на суму майже півмільйона доларів в обмін на надання підрядникам вигідних будівельних контрактів. Судовий процес відбувся в рамках загальнокитайської кампанії боротьби з корупцією.

ДЕЛІ. Нижня палата індійського парламенту має обговорити гострі проблеми, які постали у зв’язку з найгіршою за ціле століття посухою у західних регіонах країни. Майже 5 мільйонів осіб постали перед загрозою голоду у штатах Ґуджарат, Раджастан і Махараштра. Прем’єр-міністр Атал Бехарі Ваджпайї в особистому зверненні до нації закликав надати фінансову допомогу потерпілим. Уряд наказав спрямувати спеціальні потяги з водою до районів, найбільше вражених засухою. Висловлюються побоювання, що ситуація може погіршитися впродовж найближчих місяців, адже очікується, що температура повітря перевищить 45 градусів тепла за Цельсієм.

POSTUP - ПОСТУП
№ 76 (520), вівторок
25 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Бий своїх, щоб чужі боялися
·Голодування припинено. Барикаду розібрано

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Лицарство до Києва доведе?
·Львівщина - європейської орієнтації
·Махно у Львові
·Порубав жінку на шматки

НАША СТОЛИЦЯ
·Сенсаційний рейтинг згадуваності
·Куйбіда бере справу у свої руки
·Убивство в "Мама-Мія"
·Нове про "Хіт-FM-радіо"
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Ющенко горою за "принцесу"?
·Космічний злодій-науковець і бананові "фармацевти"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Росія зав'язує борговий вузол
·Кінець вугільної ери
·МВФ чекатиме результатів другого аудиту
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Урочистості на площі святого Петра
·Еліан повертається додому
·Росіяни знову потрапили у засідку
·Екс-соціаліст формує перехідний уряд

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Програма діяльності Кабінету міністрів

АРТ-ПОСТУП
·Самотнє соло для гітари
·"Музичний діалог": сократівська суперечка

ПОСТУП У ПОСТУПІ
·Ігор Слісаренко:"Я відчуваю себе вільним журналістом"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·Цивілізована допомога узалежненим
·Новини ортопедії
·Найінтимніша подія в житті жінки
·News

СПОРТ-ПОСТУП
·"Манчестер" - чемпіон Англії
·"Карпати" зупиняють "Кривбас" на дорозі до Ліги чемпіонів
·Переможні секунди "Шахтаря"

POST-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·ГОРОСКОП