BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення




Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 25 квітня 2000 року |

Край

Фонд держмайна України уточнив перелік 110 підприємств, пакети акцій яких підлягають поверненню в державну власність. Серед них: 33%-й і 25,85%-й пакети акцій ВАТ “Трипільський біохімічний завод” (Київська обл.), власниками яких є ТОВ “Біохімтех” і ТОВ “Виробниче-торгова фірма “ДЛД” (рішення суду від 30 червня 1998 року і 31 січня 2000 року); 26%-й і два 10%-х пакети акцій ВАТ “Харківнафтопродукт”, власниками яких є компанія “Південресурстраст”, “Промислова інвестиційна компанія” і АКБ “Реал-Банк” (рішення суду від 24 грудня 1999 року); 35%-й пакет акцій ВАТ “Луганськобленерго”, власником якого є ТОВ “Верона-плюс” (рішення суду від 16 липня 1999 року); 26%-й пакет акцій ВАТ “Дніпропетровський металургійний завод ім. Комінтерну”, власником якого є компанія Lanata Trading Co Ltd (претензійно-позовну роботу розпочато).

Минулого тижня на міжбанківському валютному ринку України панувала тенденція до повільного підвищення курсу гривні за активної протидії надмірному зміцненню національної валюти з боку НБУ, повідомили оператори валютного ринку. У понеділок ринок був малоактивний, курс зберігся на рівні кінця позаминулого тижня – 5,4270-5,4320 грн./USD. Однак уже у вівторок пропозиція валюти перевищила попит і, за підсумками торгів, курс гривні зміцнився до 5,4250-5,4270 грн./USD. Особливо помітно пропозиція валюти перевищувала попит в середу і четвер – курс зміцнився до 5,4200-5,4220 грн./USD. При цьому Нацбанк активно викуповував зайву пропозицію валюти на ринку, не дозволяючи гривні надто зміцнюватися. Цього тижня банкіри прогнозують продовження тенденції повільного зміцнення курсу гривні.

“Я не вірю, що народні депутати в такій кількості можуть займати керівні посади в підприємницьких структурах, займатися підприємницькою діяльністю, яка не дозволена законом про статус народного депутата України”, – заявив перший віце-спікер Верховної Ради України Віктор Медведчук. Він повідомив, що направив запит главі Державної податкової адміністрації України Миколі Азарову з проханням надати дані про те, що 202 народних депутати дійсно є керівниками підприємницьких структур, однак відповіді від нього він “ще не отримав”. Також перший віце-спікер вважає, що не можна сприймати як “протиправний” той факт, що 364 депутати мають відношення до підприємницької діяльності.

У найближчі 7 днів уряд ухвалить постанову про реформування оптового ринку електроенергії, яка враховуватиме узгоджену позицію з цього питання. За словами міністра палива і енергетики Сергія Тулуба, нині існує декілька підходів до реформування оптового ринку електроенергії, і вони відрізняються один від одного. “Сьогодні ми працюємо над тим, щоб знайти загальний варіант реформування оптового ринку електроенергії”, – підкреслив він.

POSTUP - ПОСТУП
№ 76 (520), вівторок
25 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Бий своїх, щоб чужі боялися
·Голодування припинено. Барикаду розібрано

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Лицарство до Києва доведе?
·Львівщина - європейської орієнтації
·Махно у Львові
·Порубав жінку на шматки

НАША СТОЛИЦЯ
·Сенсаційний рейтинг згадуваності
·Куйбіда бере справу у свої руки
·Убивство в "Мама-Мія"
·Нове про "Хіт-FM-радіо"
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Ющенко горою за "принцесу"?
·Космічний злодій-науковець і бананові "фармацевти"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Росія зав'язує борговий вузол
·Кінець вугільної ери
·МВФ чекатиме результатів другого аудиту
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Урочистості на площі святого Петра
·Еліан повертається додому
·Росіяни знову потрапили у засідку
·Екс-соціаліст формує перехідний уряд

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Програма діяльності Кабінету міністрів

АРТ-ПОСТУП
·Самотнє соло для гітари
·"Музичний діалог": сократівська суперечка

ПОСТУП У ПОСТУПІ
·Ігор Слісаренко:"Я відчуваю себе вільним журналістом"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·Цивілізована допомога узалежненим
·Новини ортопедії
·Найінтимніша подія в житті жінки
·News

СПОРТ-ПОСТУП
·"Манчестер" - чемпіон Англії
·"Карпати" зупиняють "Кривбас" на дорозі до Ліги чемпіонів
·Переможні секунди "Шахтаря"

POST-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·ГОРОСКОП