BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
buy visitorsПоступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 25 квітня 2000 року |

Убивство в "Мама-Мія"

Продовження кримінального серіалу?

КРИМІНАЛ

Зоряна ІЛЕНКО

“Поступ” уже повідомляв про замовне вбивство, скоєне у Львові в барі “Мама-Мія”, що поблизу Привокзального ринку.

Увечері того трагічного дня “прибрали” ще одного кримінального “авторитета”, що вийшов із “роксівського” угрупування, та його охоронця. “Базіло” – під таким прізвиськом знали його в певних колах. Знали його і як співзасновника одного з перших у Львові спільних підприємств. “Базіло” не завжди ходив з охоронцем, почуваючи себе доволі впевнено, йому ніхто не заважав займатися бізнесом, та й на його “територію” (Привокзальний, Сихівський і Краківський ринки) ніхто не зазіхав.

Пригадуєте, як свого часу побили працівників податкової інспекції, які робили фінансову перевірку на Краківському ринку? Тільки-но стало відомо, що працівники ДПІ мають намір зняти всі касові апарати (а там ішлося про конкретні зловживання), з’явилися люди “Базіла”...

“Базіло” мав “хобі”. Полюбляв шикарні шоу, які відбувалися у барі “Імперіал”. Сюди запрошували неординарних людей – Костя Гнатенка, Андрія Кравчука, виставляв свої роботи відомий модельєр Володимир Фурик. “Імперіал” свого часу отримав імідж “екзотичного” фешенебельного бару. Згодом виникли фінансові проблеми, і “Базіло” був змушений на якийсь час прикрити бар, аби згодом дати йому нове життя.

Ще за життя “Базіло” розповідав про схильність до доброчинності, отож вносив свою лепту у спонсорство для проведення різних шоу-програм.

Найвідоміша “пригода”, до якої “Базіло” був причетний (а він вийшов з-під крила відомого “Завіні”) – це боротьба за кафе-бар “Сателіт”, що поблизу аеропорту. Тоді “Завіня” мав намір підім’яти під себе цей бар, але з’явився політик з Києва, який, “забивши стрєлку” нібито для спілкування, фактично здав усю “братву” спецпідрозділу міліції “Сокіл”.

Вперше з правоохоронцями він зіткнувся ще зовсім юним, коли вбив через ревнощі свого суперника. Тоді він, домовившись із дівчиною про зустріч, зайшов у кафе і побачив її на колінах в іншого хлопця. Вийшли поспілкуватися “по-чоловічому”. “Базілові” вистачило одного удару кулаком, щоби відправити суперника на той світ. Отож, незважаючи на молодий вік, довелося сісти... Вийшовши з зони, “Базіло” пристав до “Завіні”.
До речі, ще за день перед недавнім убивством по вулиці Китайській, коли в під’їзді будинку застрілили бізнесмена, у парку біля цирку був великий “східняк”, на який запросили й деяких львівських ділових людей. Подейкують, що тоді “на кін” поставили кількох осіб. Наступного дня – вбивство на вулиці Китайській, потім убивство “Базіла”. Кажуть, у тому списку було четверо...
Із тіньового світу доходить інформація, що останнім часом у Львові з’явилися групи молодиків, які не бажають поважати старі закони кримінальної честі. Саме з такими зграйками і мав справу останнім часом “Базіло”. До того ж, уже не перший рік львівські терени мріють підім’яти під себе київські “братки”.
“Поступ” ще восени передбачав, що навесні розпочнеться “війна” за перерозподіл територій між тіньовими структурами. Стара формація, яка жила “за поняттями” і поважала кодекс “авторитета”, у Львові вже майже повністю відстріляна. Владу переймають інші, жорстокіші “злодії в законі”. Ті, які не поважають жодних кодексів честі...

POSTUP - ПОСТУП
№ 76 (520), вівторок
25 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Бий своїх, щоб чужі боялися
·Голодування припинено. Барикаду розібрано

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Лицарство до Києва доведе?
·Львівщина - європейської орієнтації
·Махно у Львові
·Порубав жінку на шматки

НАША СТОЛИЦЯ
·Сенсаційний рейтинг згадуваності
·Куйбіда бере справу у свої руки
·Убивство в "Мама-Мія"
·Нове про "Хіт-FM-радіо"
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Ющенко горою за "принцесу"?
·Космічний злодій-науковець і бананові "фармацевти"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Росія зав'язує борговий вузол
·Кінець вугільної ери
·МВФ чекатиме результатів другого аудиту
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Урочистості на площі святого Петра
·Еліан повертається додому
·Росіяни знову потрапили у засідку
·Екс-соціаліст формує перехідний уряд

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Програма діяльності Кабінету міністрів

АРТ-ПОСТУП
·Самотнє соло для гітари
·"Музичний діалог": сократівська суперечка

ПОСТУП У ПОСТУПІ
·Ігор Слісаренко:"Я відчуваю себе вільним журналістом"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·Цивілізована допомога узалежненим
·Новини ортопедії
·Найінтимніша подія в житті жінки
·News

СПОРТ-ПОСТУП
·"Манчестер" - чемпіон Англії
·"Карпати" зупиняють "Кривбас" на дорозі до Ліги чемпіонів
·Переможні секунди "Шахтаря"

POST-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Як правильно водити машину в умовах мегаполіса?
·ГОРОСКОП

 


купить паспорт украины без предоплаты