BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 22 квітня 2000 року |

Краєвид

Уряд України станом на 19 квітня запропонував парламенту розглянути як першочергові 16 законопроектів. Більшість із них – проекти поправок і доповнень до чинних законодавчих актів. З цієї кількості прийнято парламентом і підписано президентом 4 закони, 2 – готуються до другого читання, 4 – враховано з пропозиціями уряду,
3 – розглядають у комітетах; ще 3 законопроекти розглядалися, однак через їх недосконалість не отримали необхідної кількості голосів. Особливу увагу приділено законопроектам, які сприяють наповненню бюджету та економії бюджетних коштів.

Верховна Рада зацікавлена в гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу, заявив голова парламентського Комітету з міжнародних зв’язків Ігор Осташ. На зустрічі в п’ятницю з главою представників Європейської Комісії в Україні Андре Ванавербеком він повідомив, що найближчим часом парламент ухвалить відповідну постанову. За словами І. Осташа, у Верховній Раді також обговорюється питання створення спеціальної комісії з питань європейської інтеграції України.

З 10 травня шахтарі України мають намір відновити страйки у зв’язку з важким соціально-економічним становищем на підприємствах. Рішення про це прийняла рада голів НПГУ. НПГУ вважає, що Кабінет Міністрів повинен розв’язати проблему виплати зарплати шахтарям, погасити наявну заборгованість, “навести лад” у вугільній галузі і збільшити її бюджетне фінансування. Серед вимог шахтарів до уряду і парламенту є, зокрема, забезпечення щомісячної виплати поточної заробітної плати і погашення існуючої заборгованості з індексацією згідно з рівнем інфляції.

Президент України Леонід Кучма затвердив персональний склад Координаційної ради з питань соціального правового захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби в запас або у відставку, і членів їхніх сімей. Згідно з указом президента, очолить цю структуру глава Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Вілен Мартиросян.

Верховна Рада України учора розглянула проект постанови “Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України “Про створення телерадіоорганізації “Громадське мовлення України”. Голосування за цим проектом буде проведене наступного четверга. Першим пунктом постанови про створення телерадіоорганізації Громадського мовлення передбачалося надати цій телерадіоорганізації (АТ “Громадське українське радіо і телебачення” (ГУРТ)) статус невід’ємної складової частини системи суспільного телебачення і радіомовлення.

POSTUP - ПОСТУП
№ 75 (519), субота
22 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ракета або вибухівка
·Земля на продаж

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Іноземні мови для глухих
·"Галичфарм" змінює філософію
·Пограбування церкви
·Відлуння "Хвилі свободи"
·Ліс вивозять, а програми нема

НАША СТОЛИЦЯ
·Заперечення Вольтеру
·Випереджаємо Європу
·Біда об'єднує мешканців
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·РПЦ як спадкоємиця КПРС
·Нову політику - оновленим регіонам
·Украли кредит Світового банку
·За невиплату зарплати каратимуть суворіше

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Віртуальна торгівля дійшла до межі
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Амністія войовничого вершника
·Прага - ворог №2
·Російсько-японська війна триває
·На захист Мечіяра

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Лех Валенса: Моя візія Європи

АРТ-ПОСТУП
·У "маленькому Парижі" є і свій Нотр-Дам...
·Благодійність Ганса Менцинського
·Баритон, який міг бути львівським

ПОСТУП У ПОСТУПІ
·Історичний антикваріат чи жива віра Церкви?

ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ПОСТУП
·Дарія Цвек про Великодні традиції

СПОРТ-ПОСТУП
·Перший фан-клуб в Українi
·Чи буде iнтрига в чемпiонатi?
·З ятаганами на штурм "Арсенала"!
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Як поставити Windows по телефону
·Гороскоп