BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 квітня 2000 року |

News

Daimler-Chrysler - Італія. Вольфґанґ Шремп (50), молодший брат голови правління концерну Daimler-Chrysler Юрґена Шремпа, перейняв керування дочірнім відділенням концерну в Італії. Працюючи з 1989 року, Вольфґанґ Шремп керував підрозділом компанії в Мюнхені. Вступаючи на посаду, новий керівник узяв собі за мету щорічно продавати не менше 115 000 автомобілів.

Renault – Samsung Motors Inc: переговори тривають. Французький автоконцерн Renault запропонував південнокорейському автовиробнику Samsung (Сеул) нові умови купівлі підприємства. За повідомленнями, зробленими Renault у вівторок в Парижі, сторони поки що погодилися продовжити тур переговорів до 21 квітня. Цей крок дає змогу компанії Samsung оцінити пропозиції французів. На останніх переговорах, за даними корейського банку, який обслуговує цю компанію, сторони наблизилися до умов передачі Samsung. Наступним кроком має стати підвищення пропозиції Renault до 550 мільйонів доларів США.

Продаж фірми Skoda. За повідомленнями чеської преси, уряд буде вирішувати, очевидно, в червні, долю державного пакета акцій автомобільного виробника – фірми Skoda. Кабінет міністрів Чехії доручив міністрові фінансів Павелу Мертліку до 15 травня провести офіційні переговори з концерном Volkswagen щодо купівлі останнім державного 30-відсоткового пакету акцій. Volkswagen, який уже володіє 70-відсотковим пакетом акцій фірми Skoda, пропонує за решту 30 відсотків близько 8 мільярдів крон (120 мільйонів доларів США). Уряд, у свою чергу, вимагає 20 мільярдів крон (315 мільйонів доларів США). За словами голови правління Skodа Вратіслава Кулханека, Volkswagen купить решту акцій, якщо дійде згоди щодо ціни. Отже, міністрові фінансів Павелу Мертліку поставили за мету погодити вартість пакету із протилежною стороною. Паралельно до цього міністр буде розробляти інші можливі варіанти продажу державної частки. Крайнім терміном, до якого Мертлік повинен представити уряду план приватизації компанії Skoda, є 31 травня.

Паніка в Британії. Після того як BMW продало Rover, інші іноземні автовиробники також хочуть різко обмежити своє виробництво у Великобританії. За даними британської урядової компанії, щомісячно англійська промисловість втрачає близько 6000 робочих місць. Основною причиною, попри виробничі проблеми, є, зокрема, високий курс фунта стерлінгів. Наприклад, Honda скорочує своє автовиробництво більше ніж на половину. Речник японської фірми пояснює це високим курсом фунта і зменшенням збуту автомашин. Ford має намір закрити свій завод, розташований у східній частині Лондона. Це спричинить втрату тисячі робочих місць. За повідомленнями преси, Ford нарікає на низьку продуктивність заводу порівняно з іншими подібними європейськими підприємствами. Перед тим компанія оголосила, що переносить виробництво моделі Fiesta в Німеччину, на завод у місті Кельн.

Англійське відділення Honda у цьому році скорочує виробництво моделі Accord з 80 000 до 37 000 одиниць. Виробництво моделі Civic зменшиться з 65 000 до 38 000. Щоправда, при всіх скороченнях обсягів виробництва жоден із 3 100 співробітників не буде звільнений.

POSTUP - ПОСТУП
№ 74 (518), п'ятниця
21 квітня 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Лобановський визначив кандидатів
·За свободу слова
·Кучма пішов в атаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Напад на голову профспілки ЗМІ
·Обвал у Львові
·Кулик не долар - не всім подобається
·Вагітна вбивця

НАША СТОЛИЦЯ
·Справедливість на Вулецьких пагорбах
·Військові отримали подарунки
·"Львівавтозапчастину" - на запчастини?
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Слідчі комісії існуватимуть і надалі
·На полюсі теж потрібні гроші
·Парламентаризм - дороге задоволення

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Чи знайдуть гроші для "Утел"
·Готуйтеся до значного подорожчання срібла
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Мечіяра брали штурмом
·Берлусконі повалив 57-й уряд
·Австрія може вийти з ЄС
·Угорщину врятують українці

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове Audi A4
·Технічний огляд-2000

АРТ-ПОСТУП
·Останній романтик галицького класичного мистецтва
·Таїнство причащання до світла

ШАХІВНИЦЯ ПОТУПУ
·Бакай
·Бакай (продовж)

СПОРТ-ПОСТУП
·Ривалдо гратиме в "Лацiо"?
·"Смерть" "Манчестера" перед власними вболівальниками
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Чого не треба робити з пейджером
·Гороскоп