BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 квітня 2000 року |

Край

Підприємства, до яких “тією чи іншою мірою мають відношення народні депутати України”, контролюють 1/4 частину імпорту і 1/10 експорту в країні, заявив голова Державної податкової адміністрації України Микола Азаров. Він нагадав, що протягом кількох років у парламенті “блокується” прийняття законів, спрямованих на наведення порядку у сфері стягнення податків. “Причиною цього може бути те, що на сьогодні 364 народні депутати України мають доходи від комерційних структур і лише 86 депутатів не причетні до підприємницької діяльності”, – поінформував він. За словами голови ДПАУ, народні депутати є керівниками 202 підприємств, а деякі – керівниками одразу кількох підприємств. За його словами, парламентарії є засновниками 473 підприємств і безпосередньо отримують доходи від 600 підприємств. Водночас, за результатами господарської діяльності минулого року, ці підприємства мають недоїмку до бюджету в розмірі 4,1 млрд. грн. Також Азаров повідомив, що ДПАУ передала до Верховної Ради законопроект, який передбачає збільшення порогу кримінальної відповідальності за несплату податків до більш як 50 тис. грн. (зараз – більше як 1,7 тис. грн.). “Ми схильні до того, щоб не вдаватись до наручників, а стимулювати людину до сплати податків до бюджету”, – підкреслив він.

Верховна Рада України не підтримала законопроекти “Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про приватизацію держмайна” і до Закону України “Про перелік об’єктів права держвласності, що не підлягають приватизації”. Обидва законопроекти стосуються вилучення ряду об’єктів права держвласності зі списку об’єктів, що не підлягають приватизації. Йшлося, зокрема, про державне виробниче підприємство “Чорноморнафтогаз”, “Укртрансгаз”, держпідприємство магістральних нафтопроводів “Дружба”, держпідприємство “Придніпровські магістральні нафтопроводи”, НАК “Нафтогаз України”. Ці підприємства пропонується віднести до таких, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані.

НАК “Нафтогаз України” ввела в експлуатацію на Байрацькому родовищі газу (Полтавська обл.) першу промислову свердловину глибиною 4800 метрів. Як повідомили в Міністерстві палива та енергетики, добовий дебет свердловини – близько 800 тис. куб. м газу. Дане родовище – найбільше в Полтавській області з відкритих за останні 15 років. За даними Мінпаливенерго, у Полтавській області є 34 родовища газу і 400 свердловин зі середньодобовим дебетом 150-300 тис. куб. м кожна. Усього
в Україні торік було видобуто
18,1 млн. куб. м газу, в тому числі підприємствами НАК “Нафтогаз України” – близько 17,6 млн. куб. м.

POSTUP - ПОСТУП
№ 74 (518), п'ятниця
21 квітня 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Лобановський визначив кандидатів
·За свободу слова
·Кучма пішов в атаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Напад на голову профспілки ЗМІ
·Обвал у Львові
·Кулик не долар - не всім подобається
·Вагітна вбивця

НАША СТОЛИЦЯ
·Справедливість на Вулецьких пагорбах
·Військові отримали подарунки
·"Львівавтозапчастину" - на запчастини?
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Слідчі комісії існуватимуть і надалі
·На полюсі теж потрібні гроші
·Парламентаризм - дороге задоволення

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Чи знайдуть гроші для "Утел"
·Готуйтеся до значного подорожчання срібла
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Мечіяра брали штурмом
·Берлусконі повалив 57-й уряд
·Австрія може вийти з ЄС
·Угорщину врятують українці

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове Audi A4
·Технічний огляд-2000

АРТ-ПОСТУП
·Останній романтик галицького класичного мистецтва
·Таїнство причащання до світла

ШАХІВНИЦЯ ПОТУПУ
·Бакай
·Бакай (продовж)

СПОРТ-ПОСТУП
·Ривалдо гратиме в "Лацiо"?
·"Смерть" "Манчестера" перед власними вболівальниками
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Чого не треба робити з пейджером
·Гороскоп