Військові отримали подарунки
Учора у військовому містечку Липники, що у Західному об’єднанні протиповітряної оборони, в рамках військово-патріотичної благодійної акції було проведено “Батьківський день”. З десяти областей Західної України на місце дислокації частин 28-го корпусу ППО прибули 79 військовослужбовців строкової служби. Ці військовослужбовці є вихідцями з соціально незахищених верств (сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей).
Як зауважив заступник начальника відділу виховної роботи 28-го корпусу протиповітряної оборони, полковник Володимир Хоменко, цей захід недарема проводиться саме зараз, адже наближаються Великодень і День матері. Крім того, звільнення і призов особового складу – дуже відповідальний період у житті корпусу.
У проведенні акції взяли участь солдатські матері, представники міської влади, а також спонсори, які вручили подарунки солдатам, а найбільш соціально незахищеним військовослужбовцям, які звільняються з лав Збройних Сил України у квітні-травні цього року, було надано матеріальну допомогу.
Заступник голови Організації солдатських матерів, методист виховного відділу 28-го корпусу ППО Наталя Коваленко повідомила, що відділ виховної роботи самого корпусу навряд чи міг би влаштувати солдатам такий подарунок без материнської організації. “При існуванні тісної взаємодії, щирого бажання, – говорить Наталя Коваленко, – подібні заходи можна проводити всюди. Війська протиповітряної оброни мають свою специфіку, яка дуже впливає на побут як солдатів, так і офіцерів. Військові частини цього корпусу розкидані по десяти областях. Більшість рот, батальйонів живуть на окраїнах, які часто-густо мають перебої навіть із продовольчим постачанням. Крім того, саме у 28 корпусі ППО є багато сиріт, напівсиріт, а також діти з багатодітних сімей.”
З. Г.
|
|