BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 квітня 2000 року |

Кілька слів

ВІДРЯДЖЕННЯ. Учора голова Львівської обласної держадміністрації Степан Сенчук перебував у відрядженні в Києві, де взяв участь у розширеному засіданні Координаційного комітету з боротьби з корупцією і організованою злочинністю при Президентові України.

ДОВИБОРИ. Як стало відомо “Поступу” з поінформованих джерел, невдовзі про свій намір балотуватися в народні депутати по Галицькому виборчому округу №115 заявить Михайло Хвойницький – генеральний директор телекомпанії “Міст”. Нагадаємо, що це вже буде його друга спроба після парламентських виборів 1998 року, коли він здобув четвертий результат. Якщо ж врахувати те, що Зеновій Кулик та Михайло Хвойницький є відомими представниками телевізійної справи, то передвиборна боротьба в окрузі обіцяє бути цікавою та запеклою. До речі, поки що нічого не відомо про наміри головного архітектора Львова Володимира Швеця, який у 1998 році за результатами голосування був у цьому ж окрузі другим.

ВІЗИТИ. Наступного тижня до Львова мають намір завітати лідери трьох партій-союзників (НРУ, ПРП та КУНу) – Геннадій Удовенко, Віктор Пинзеник та пані Слава Стецько. У програмі візиту – зустріч із партійним активом, прес-конференція та рада представників цих партій.

ОБУРЕННЯ. “Ім’я Тараса Шевченка для кожного українця – святе. Як не старалися московські окупанти стерти його з пам’яті нашого народу – не вдалося. Не зміг знівелювати це святе ім’я і комуністичний режим, – сказано в листі Конгресу Українських націоналістів, адресовано голові ЛОДА Степанові Сенчуку та міському голові Василеві Куйбіді. – Так звана “Хвиля Свободи” є насправді лише приводом для галасливої самореклами... Просимо Вас як господарів нашого міста не допустити зустріти Великий День нашого народу засміченою територією коло нашого Пророка – Тараса Шевченка. Очистіть Львів...” – так закінчується цей лист.

ПЕРЕПОХОВАННЯ. На нараді голови облдержадміністрації Степана Сенчука з представниками “Меморіалу”, керівниками силових структур області та житлово-комунальних господарств було вирішено продовжити ексгумацію та перепоховання останків жертв комуністичного режиму. Цього року роботи провадитимуться в основному лише на кількох об’єктах. Йдеться про слідчий ізолятор СБУ по вул. Бандери і про вул. Огієнка, де в приміщенні Клінічної лікарні Львівської залізниці в період з 1945 по 1955 рік було розміщене дорожньо-транспортне управління КДБ. Завершаться також і розкопки на так званому Замарстинівському полі, розпочаті ще у 1999 році. Водночас, “Меморіал” продовжуватиме пошук родичів та близьких загиблих.

POSTUP - ПОСТУП
№ 74 (518), п'ятниця
21 квітня 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Лобановський визначив кандидатів
·За свободу слова
·Кучма пішов в атаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Напад на голову профспілки ЗМІ
·Обвал у Львові
·Кулик не долар - не всім подобається
·Вагітна вбивця

НАША СТОЛИЦЯ
·Справедливість на Вулецьких пагорбах
·Військові отримали подарунки
·"Львівавтозапчастину" - на запчастини?
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Слідчі комісії існуватимуть і надалі
·На полюсі теж потрібні гроші
·Парламентаризм - дороге задоволення

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Чи знайдуть гроші для "Утел"
·Готуйтеся до значного подорожчання срібла
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Мечіяра брали штурмом
·Берлусконі повалив 57-й уряд
·Австрія може вийти з ЄС
·Угорщину врятують українці

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове Audi A4
·Технічний огляд-2000

АРТ-ПОСТУП
·Останній романтик галицького класичного мистецтва
·Таїнство причащання до світла

ШАХІВНИЦЯ ПОТУПУ
·Бакай
·Бакай (продовж)

СПОРТ-ПОСТУП
·Ривалдо гратиме в "Лацiо"?
·"Смерть" "Манчестера" перед власними вболівальниками
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Чого не треба робити з пейджером
·Гороскоп