BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 квітня 2000 року |

Гороскоп

Козеріг

Критичний день і час, з якого би боку на це не дивитися. І так, і так недобре. Головне тут – психологія... Не гарячкуйте, не нервуйте щопівхвилини. Будьте слухняні й уважні до потреб підлітків і не тільки.

Водолій

Найкращим виходом із вашого глухокутового становища аутсайдера стане свіжий і радикальний підхід до питання зайнятості й дозвілля. Сильний зубний біль може спробувати зашкодити, але сильна воля та настрій стануть вашими супутниками.

Риби

Спробуйте кардинально переглянути свою позицію щодо енергійних і впливових людей. Не варто загострювати конфліктної ситуації з ними за будь-яких умов. Дороге це задоволення. Будьте реалістом у таких “дрібницях”.

Овен

Максимально зосередьтеся на виконанні ваших щоденних професійних обов’язків. Це, на перший погляд, просто, але тільки на перший. Як це буде зроблено, неможливо недооцінити. Ні вам, ні їм. Тим усім, хто безпосередньо залежить від вас.

Телець

На порядку денному питання про психологічну сумісність із тими людьми, котрі оточують вас щодня. Некатастрофічною цю ситуацію назвати важко, навіть якщо і дуже хочеться. Тримайте себе в руках.

Близнюки

Всі думки щодо романсу марні. Лібідо – в найнижчій точці, й вивести його з неї не зможе ні медицина, ні ваше сильне бажання. Просто не той день надворі, тож нічого ви тут не зробите.

Рак

Цивільні маневри після зміни соціального статусу принесуть карколомний злет і цілковитий злам усіх схем і передбачень доброзичливців і так званих друзів. Не вважайте це чимось трагічним і фатальним.

Лев

Стрімкий, приємно теплий злет вашого святкового настрою триватиме цілий день. “Облом” настане під вечір. Колапс буде вночі. Невідомі страхи та болі не змінять загального пригніченого настрою. Депресія переросте в головний біль.

Панна

Охолоньте трохи й отямтеся. Шалене кохання – не для вас. Вам пасує класичне методичне захоплення з прогнозованим ритмом і поворотом сюжету. Стримайтеся, якщо зможете, і не гарячкуйте без причини та необхідності.

Терези

Стимулом до подальшого життя і самовдосконалення стане кохання до якоїсь невідомої особи жіночої статі. Відносно молодої та відносно красивої, навіть відносно неодруженої. Єдина пересторога: правильно розрахуйте власні сили.

Скорпіон

Несподівана інформація, яку отримаєте на роботі, може вивести вас із рівноваги на доволі довгий час. Результатом буде шквал негативних емоцій. Дотримуйтеся свого давно обраного курсу, і з вами нічого лихого не станеться.

Стрілець

День, сприятливий для гармонійних стосунків із навколишнім середовищам у вигляді братів наших менших, членів сім’ї вашої дружини і тих, кого називають керівництвом. Здоров’я ж підкине неприємний сюрприз.

POSTUP - ПОСТУП
№ 74 (518), п'ятниця
21 квітня 2000 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Лобановський визначив кандидатів
·За свободу слова
·Кучма пішов в атаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Напад на голову профспілки ЗМІ
·Обвал у Львові
·Кулик не долар - не всім подобається
·Вагітна вбивця

НАША СТОЛИЦЯ
·Справедливість на Вулецьких пагорбах
·Військові отримали подарунки
·"Львівавтозапчастину" - на запчастини?
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Слідчі комісії існуватимуть і надалі
·На полюсі теж потрібні гроші
·Парламентаризм - дороге задоволення

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Чи знайдуть гроші для "Утел"
·Готуйтеся до значного подорожчання срібла
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Мечіяра брали штурмом
·Берлусконі повалив 57-й уряд
·Австрія може вийти з ЄС
·Угорщину врятують українці

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове Audi A4
·Технічний огляд-2000

АРТ-ПОСТУП
·Останній романтик галицького класичного мистецтва
·Таїнство причащання до світла

ШАХІВНИЦЯ ПОТУПУ
·Бакай
·Бакай (продовж)

СПОРТ-ПОСТУП
·Ривалдо гратиме в "Лацiо"?
·"Смерть" "Манчестера" перед власними вболівальниками
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Чого не треба робити з пейджером
·Гороскоп