BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Світоогляд

ВАШИНГТОН. Сполучені Штати оголосили про рішення продати Тайваню нове військове устаткування, радари і деякі види звичайних озброєнь. У той же час Вашингтон поки що відмовився від продажу Тайваню чотирьох есмінців вартістю мільярд доларів кожний. США намагаються уникнути чергового загострення відносин із Китаєм, що вважає Тайвань своєю провінцією і потребує припинення постачань на острів сучасних американських озброєнь.

ДЖОХАР-КАЛА. Чеченські формування продовжують чинити шалений опір російським військам на півдні Чечні. Найкривавіші бої відбуваються у Ножай-Юртовському і Веденському районах, де зосереджені угруповання під командуванням Шаміля Басаєва, Руслана Гелаєва і Хаттаба. За оцінкою російського командування, чисельність чеченських формувань сягає чотирьох тисяч осіб. Російські засоби масової інформації повідомляють, що до південної Чечні надіслано додатково 3000 десантників з метою протидіяти операціям бойовиків у гірських районах. Напевне, саме вони й займуться реалізацією політичного етапу чеченського врегулювання, яке заповів Владімір Путін.

ВАШИНГТОН – КИЇВ. Президент США Білл Клінтон відвідає в червні Україну в рамках його поїздки в Європу, що почнеться 30 травня з відвідин Ліссабона. Згідно із заявою Білого дому, 6-го червня у Києві глава американської держави зустрінеться з українським Президентом Леонідом Кучмою. 4 і 5 червня Клінтон перебуватиме в Москві.

РИГА. Дві найбільші партії Латвії – “Шлях Латвії” та Народна партія – офіційно підтримали кандидатуру мера Риги Андріса Берзінса на посаду прем’єр-міністра. Протягом 94-го – 95-го років Берзінс був віце-прем’єром. Президент країни Вайра Віке-Фрейберга, за повідомленням її представника, розглядає декілька кандидатур на посаду глави уряду. Передбачається, що найбільші шанси зайняти цю посаду – у Берзінса.

РИМ. Прем’єр-міністр Італії Массимо Д’Алема оголосив про вихід у відставку після того, як очолювана ним лівоцентристська коаліція зазнала серйозної поразки на регіональних виборах у неділю. Проте президент Італії Карло Ч’ямпі відмовився прийняти демісію прем’єра до проведення в парламенті голосування щодо довіри уряду. Голосування може відбутися до кінця цього тижня.

ГАРАРЕ. У західній частині Зімбабве чорношкірі сквотери застрелили ще одного білого фермера – за кілька годин до того, як президент Мугабе заявив на телебаченні про своє прагнення вирішити проблему перерозподілу землі. У зверненні з нагоди 20-ї річниці незалежності Мугабе звинуватив громаду білих фермерів та Британію, як колишню колоніальну потугу, в повільному поступі земельної реформи. Він висловив жаль з приводу смертей, які були спричинені захопленням сотень ферм чорношкірими сквотерами.

ІСЛАМАБАД. Як прокурори, так і адвокати у справі колишнього прем’єр-міністра Пакистану Наваза Шарифа подають апеляції до вищих судових інстанцій. Нагадаємо, що 6 квітня суд у Карачі засудив Наваза Шаріфа на довічне ув’язнення з конфіскацією майна, визнав його винним у тероризмі й спробі викрадення літака. Звинувачення продовжує наполягати на тому, що екс-прем’єр заслуговує смертної кари. Адвокати, навпаки, просять пом’якшити вирок, намагаючись у першу чергу запобігти конфіскації значних площ земельних ділянок, що належали Навазові Шарифу.

САНТЯГО. У Чилі цього тижня розпочався таємний міжнародний конгрес нацистських партій. Місце його проведення ретельно засекречено. До Чилі з’їхалися представники ультраправих партій з Іспанії, Німеччини, Аргентини, Бразилії, Мексики, Парагваю, Еквадору тощо. Напередодні чилійська поліція арештувала координатора конгресу Алесіса Лопеса. Але це не перешкодило розпочати форум, який триватиме до 23 квітня.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня