BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Кому допоможуть МВФ і Світовий банк

ПРОТЕСТИ

Наталя СТЕЛЬМАЩУК

Австралійський медіа-магнат, власник холдингу News Corp. Ltd. Руперт Мердок хворий на рак простати. Про це у понеділок повідомили відразу декілька інформаційних агентств. Лікарі обіцяють поставити Мердока на ноги протягом кількох найближчих тижнів. Тим не менше, після цієї звістки акції компанії News Corp. впали аж на 15%.

Захворювання впливового 69-річного бізнесмена, який володіє конгломератом друкарських видань News Corp. Ltd., було виявлено під час традиційного огляду в одній з лікарень Лос-Анджелеса. Представник газети The Sunday Times, яка входить до корпорації News Corp. Ltd., повідомив, що, “за оцінками лікарів, прогнози дуже хороші”, оскільки хвороба не встигла далеко зайти. Лікарі говорять, що завдяки курсу радіотерапії, який займе кілька тижнів, вони можуть добитися повного вилікування мільярдера. Сам Мердок заявив незабаром після того, як дізнався про свій діагноз, що не має наміру “міняти свій графік роботи” і піддасться радіотерапії, так би мовити, без відриву від виробництва. Подібна заява інформаційного магната мало кого здивувала. Мердок – відомий працеголік. Почавши будувати свою інформаційну імперію з маленької австралійської газети, він зумів стати одним із найбагатших людей світу. За підрахунками журналу Forbes, його маєток складає на сьогоднішній день близько 5 мільярдів доларів. Мердок – американець з австралійським корінням. Торік він розлучився зі своєю першою дружиною Анною, з якою пробув у шлюбі понад 30 років, і майже одразу одружився вдруге з адміністратором News Corp. Ltd. – молодою і вродливою Венді Денг. Мердок володіє кількома газетами, радіокомпаніями, каналами супутникового телебачення і кіностудією 20th Centuty Fox Film. У свій час Мердок виявляв цікавість і до російського медіа-ринку, де його основним партнером був Борис Березовський. News Corp. донедавна дуже цікавилася придбанням видавничого дому “Коммерсантъ”, який контролює Березовський. Крім того, Мердок і Березовський створили спільне підприємство “ЛогоВАЗ News Corp.”, яке реалізовує декілька медіа-проектів. Зокрема, витвором цього підприємства є радіостанція “Наше радіо”.

Незважаючи на хороші прогнози лікарів, звістка про захворювання інформаційного магната викликала різке падіння акцій News Corp. Ltd. на австралійському ринку цінних паперів. За ці вихідні ціна акцій впала з 20,6 до 16,9 доларів, повідомляє Reuters. Учора зниження вартості акцій продовжилося – ще до відкриття біржі акції News Corp. Ltd. впали на 5%.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня