BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Край

Державні бюджети на 2001-2004 роки будуть прийняті з профіцитом, заявив міністр економіки України Сергій Тигипко. Він зазначив також, що уряд розраховує зберегти тенденцію збільшення зростання ВВП в Україні і створити додатково близько 1 млн. нових робочих місць. Бюджет України на 2000 рік є бездефіцитним.

Урядовий комітет з реформування аграрного сектора і з питань екології підтримав проект постанови Кабінету міністрів, що передбачає встановлення квоти на продаж цукру в Україні в розмірі 1,6 млн. тонн і мінімальної ціни на нього в розмірі 2 грн. за 1 кг. За словами віце-прем’єр-міністра Михайла Гладія, встановлення мінімальної ціни на цукор пов’язане з необхідністю захисту внутрішнього ринку від експансії імпортної продукції. “Зараз відчувається експансія Росії і Білорусі (на українському ринку цукру), які постачають цукор з сирця. Це знижує ціни на український цукор і позбавляє стимулів виробників цукрового буряка”, – сказав він.

ЗАТ “Український промислово-інвестиційний концерн” (м. Київ) визнано переможцем комерційного конкурсу з продажу 81,11% акцій ВАТ “Луцький автомобільний завод”. Як повідомили у Фонді держмайна України, пакет було придбано за 10800 тис. грн. при стартовій ціні 10796,8 тис. грн. У конкурсі також брала участь корпорація “Автосервіс-Україна”. Фіксовані умови конкурсу передбачали, зокрема, збереження профілю виробництва протягом п’яти років; випуск до 2004 року до 10 тис. автомобілів на рік; створення протягом 2000-2001 років потужностей з виготовлення силових агрегатів; погашення простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також заборгованості до бюджету і Пенсійного фонду.

Міжнародний валютний фонд, беручи до уваги великий обсяг перетікання капіталів у світі, вважає оптимальним для країн, що розвиваються, плаваючий курс національної валюти, який визначається ринком при мінімальній інтервенції з боку центрального банку. Як йдеться у доповіді МВФ, витяги з якої наводить агентство Bloomberg, центробанки можуть втручатися в ситуацію на валютному ринку, але не повинні штучно підтримувати курс нацвалют. Плаваючий курс дозволяє легше переживати або уникати несприятливих потрясінь, ніж у разі жорсткої прив’язки курсу національної валюти, говориться в доповіді. В лютому цього року уряд і Нацбанк України ввели на 2000 рік режим плаваючого курсу гривні. Починаючи з 1997 року, уряд і Нацбанк України проводили політику валютного коридору. Останній валютний коридор було введено торік у лютому без оголошення терміну дії, параметри його становили 3,4-4,6 грн./1 дол.. Середньорічний курс гривні на 2000 рік затверджено на рівні 5,78 грн./1 дол. У держбюджеті-2000 курс на кінець року – 6,02 грн./1 дол..

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня