BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Краєвид

Робочий візит прем’єр-міністра України Віктора Ющенка до США планується, орієнтовно, на період з 9 по 13 травня. Це попередні терміни візиту українського прем’єра до США, остаточно їх ще узгоджуватимуть. Запланований раніше на початок березня візит В.Ющенка до Вашингтона було відкладено формально у зв’язку з аварією на шахті ім. Баракова в Луганській області, де 11 березня загинули 80 шахтарів.

У Києві затримано три члени афганського злочинного угруповання, які заручником утримували свого ж співвітчизника. В Україні угруповання займалося організацією каналів нелегальної міграції афганців до країн Західної Європи. Після того, як одна з операцій з відправки мігрантів за кордон провалилася, провину за це поклали на 27-річного співвітчизника, якого утримували в одній з київських квартир. Від родичів зажадали викуп у $27 тис. Як альтернативний варіант вимагачі запропонували родичам скоїти вбивство на території Білорусі неугодної людини. Під час передачі родичами грошей було затримано ватажка угруповання. У ході обшуку на квартирі, де перебував заручник, було знайдено наркотики.

Всього 17 дітей госпіталізовано з підозрою на дизентерію з дитсадка в селі Піски Луганської області. Як повідомили в прес-службі Міністерства з надзвичайних ситуацій України, за минулу добу в Новопсковську районну лікарню області поступило 5 дітей, 12 дітей були госпіталізовані раніше. За попередніми даними, причина захворювання – харчове отруєння і порушення санітарно-гігієнічних норм. Дитячий садок тимчасово закрито.

Вісім жителів Харкова намагалися збути в кримінальному середовищі Харкова, Запоріжжя і Дніпропетровська 4,2 кг миш’яку вартістю близько $100 тис. з метою подальшої реалізації промисловим підприємствам як сировини. Відносно цих осіб працівники Управління Служби безпеки України в Харківській області порушили кримінальну справу. У ході слідства було встановлено, що отруту було ввезено в Україну контрабандним шляхом з Росії, і вона є частиною партії миш’яку (18 кг), викраденої в одному з науково-дослідних інститутів Сухумі (Грузія). Всім учасникам угруповання вибрано запобіжний захід – підписку про невиїзд.

Працівники Управління Служби безпеки України в Черкаській області порушили кримінальну справу відносно начальника і старшого інспектора митного пункту “Шпола” митного поста “Звенигородка”. Ці посадові особи протягом минулого року вносили в офіційні документи явно неправдиву інформацію і оформляли неіснуючі вантажі для відправки за кордон. Внаслідок цих дій незаконно був нарахований і відшкодований з державного бюджету податок на додану вартість на загальну суму 2,1 млн. грн. черкаським приватним підприємствам “Агропродсервіс-98 “, “Бліц-18“, “Вітар-плюс” і “Агроальянс”. Вказані співробітники митного посту арештовані. Ведеться слідство.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня