BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

115-й округ:

Інтрига загострюється

ДОВИБОРИ

Тетяна НАГОРНА

Щойно у Львові вистиг слід за Зиновієм Куликом, який кілька тижнів тому приїжджав сюди презентувати журнал “Політика і Культура” й делікатно, але прозоро натякнути на високу ймовірність свого виходу на довибори у ВРУ саме по Галицькому округу №115, як уже почали говорити про те, що плани Демократичного союзу, на підтримку якого цілком законно сподівався екс-міністр, кардинально змінилися.

Серед утаємничених представників львівського політикуму дедалі наполегливіше ходить чутка, наче київські лідери партій-союзників СДПУ(о) і ПДСу поділили десять нині вакантних виборчих округів так, що право кандидувати у нашому львівському окрузі перепало комусь із есдеків. Таке рішення, якщо воно й справді було прийняте, виглядає трохи дивним, адже Зиновій Кулик за усіма, хоч і дуже попередніми, оцінками потрапляє щонайменше в трійку лідерів передвиборчої гонитви. Тож “Поступ” попросив прокоментувати цю ситуацію голову ЛОО ПДС Ореста Красівського. “Ці чутки не мають під собою жодних підстав. Найімовірніше, Кулик висуватиметься по Галицькому округу й отримає підтримку Демсоюзу, ба навіть більше: я впевнений у цьому. Зрештою, завтра, коли пан Зиновій приїде у Львів і матиме зустріч із пресою, ви й самі в цьому переконаєтеся”, – пообіцяв Красівський. Про те, що колишньому міністрові не перешкоджатиме (а можливо, й надасть підтримку) СДПУ(о), із певними застереженнями розповів член її місцевого обкому Йосип Хромчак. “Ситуація складна, і варіанти можуть бути різні. Ми наразі розглядаємо можливість підтримки Зиновія Кулика, однак можемо висунути й власного кандидата, яким може бути хоча б в. о. голови ЛОО СДПУ(о) Ігор Гайдучок. Зрештою, це питання вирішуватиме Київ”, – перестрахувався есдек.

Значно прозорішою натомість виглядає ситуація з висуванцем від Народного Руху. Минулими вихідними Крайова Рада НРУ підтримала попереднє рішення центрального та крайового проводів висунути кандидатом по 115 округу Тараса Чоновола, на користь якого фактично змушений був знятися з обговорення у народні депутати мер Львова, рухівець Василь Куйбіда. Тепер видається майже неприпустимим такий розвиток подій, за якого обласна конференція Руху, запланована на 2 травня (за нею залишається право останнього слова), визначиться не на користь Тараса Чорновола. З іншого боку, не буде “поховано” і задекларовану раніше ідею спільного кандидата від НРУ, ПРП і КУН. Заступник голови ЛКО НРУ Богдан Приймич каже, що остаточне узгодження спільного кандидата відбудеться вже після висунення одного чи кількох претендентів на статус народного депутата. За словами Приймича, “Реформи і Порядок” не проти того, аби надати передвиборчу підтримку Чорноволові.

Що ж стосується інших евентуальних кандидатів у депутати ВРУ від Галицького округу, то, окрім уже названих свого часу “Поступом” (читай число за 11 квітня), з’явився і ще один – екс-нардеп Степан Хмара. За неофіційною інформацією, нам стало відомо, що довіреною особою пана Степана погодився бути відомий львівський патріот Юрій Шухевич.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня

 

http://sportcity74.ru/ продам санки с колесами.