BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Кілька слів

АВАРІЯ. Народний депутат України Тарас Стецьків потрапив в автомобільну аварію. Серйозних травм не отримав ні водій, ні пасажири. Тарас Стецьків не схильний розглядати цей випадок як щось серйозне і, провівши традиційний прийом виборців у Львові, зараз перебуває в Києві на засіданні Верховної Ради України.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Напередодні Великодніх свят обласна санепідемстанція застерігає усіх львів’ян проти придбання м’яса та м’ясних виробів на стихійних ринках. Отже, тут продукти не проходять належного контролю, тому існує небезпека зараження збудниками небезпечних хвороб. Епідеміологи наголошують, що останнім часом почастішали такі випадки захворювань, наслідком яких є ураження серця чи печінки.

ЗАСІДАННЯ. У прокуратурі Львівської області відбулося перше засідання координаційного комітету з боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Голова комісії – прокурор області Богдан Ринажевський констатував, що координація зусиль правоохоронних органів у цьому напрямку є вкрай неорганізованою. Виявлення злочинів у сфері економіки, хабарництва, корупції, а також відшкодування збитків, робота у наповненні бюджету не відповідає вимогам сьогодення.

ВОДА. Як повідомляє Теплокомуненерго, у зв’язку із закінченням опалювального сезону на ряді котелень припинено подачу газу, тому мешканці до укладання нових угод залишатимуться без гарячої води. Така ж ситуація у ПТМ Залізничного району. До речі, через гідравлічні випробування без гарячої води з 17 по 25 квітня залишаться мешканці вулиць Симоненка, Петлюри, Виговського, Кульчицької, Любінської.

НАФТА. Як повідомило радіо “Львівська Хвиля”, минулої неділі опівночі у Стрийський райвідділ міліції звернувся старший майстер аварійної служби Дрогобицького нафтопровідного господарства. Він повідомив, що поблизу села Любенці Стрийського району на глибині 130 см у нафтопроводі виявлено отвір, у який було вмонтовано шланг для відбору нафти. На момент огляду місця події на поверхні ґрунту виявлено нафтову пляму розміром 50 на 50 см. Забруднення навколишнього середовища вилив не спричинив. Пошкодження труби ліквідовано.

ДИЗПАЛИВО. Управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення повідомляє, що позавчора ввечері між селами Млинки і Модричі Дрогобицького району було виявлено витік дизпалива із самовільно просвердленого невідомими зловмисниками отвору. Кран укотре було вмонтовано для крадіжки пального у продуктопроводі концерну “Оріана”. На місце аварії прибула аварійно-відновлювальна бригада концерну у складі 7 чоловік та однієї одиниці техніки, а також представники управління з надзвичайних ситуацій, військової частини міністерства надзвичайних та правоохоронці. Там було встановлено пастку та 2 гідрозатвори на потічку, що впадає у річку Тисмениця. Незважаючи на оперативне втручання аварійної бригади, пальне таки потрапило у навколишнє середовище. Очисні роботи тривають.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня

 


Девушки массажистки nnprostitutki.net/ankets/massage .