BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Гороскоп на 19 квітня

Козеріг

Не розчаровуйте коханих людей марними обіцянками. Зважте свої можливості як фінансові, так і фізичні. Тим, кому ви забагато пообіцяли, постарайтесь компенсувати моральні збитки і залишитись друзями.

Водолій

Все у вас буде прекрасно. Кохані люди далі вас люблять і поважають. Не перемайтеся наклепами і різними дурницями. Вам заздрять. Постарайтеся зробити щасливими тих, хто робить щасливими вас.

Риби

Послухате друзів, що радять вам розслабитись. Сходіть на пару сеансів до свого психоаналітика і вам стане легше. Немає проблем, котрі неможливо вирішити і самі не загострюйте ситуації зі знайомими та друзями. Будьте поблажливими до чужих вад та недоліків. Ваші проблеми більше уявні аніж реальні.

Овен

Слухайте, що вам радить дружина чи чоловік. Їхні поради принесувать вам успіх у бізнесі та в особистому житті. Пора йти на компроміси з усіма, хто вам винен гроші. Не будуйте собі ілюзій щодо своєї нової секретарки чи сусідки.

Телець

Дотримуйтеся власної позиції і відстоюйте її перед працедавцями. Вони послухаються вашої поради і приймуть правильне рішення щодо ваших пропозицій. Особисте життя налагодиться. Ви помиритесь з дружиною чи чоловіком і все потече в потрібному руслі.

Близнюки

Не вірте гороскопам, котрі пропонують вам розпочати радикальні зміни в особистому житті. Це лише нашкодить вам і виб’є вас з життєвої колії. Зважте уважно, хто ваші справжні друзі, а їх у вас не так багато. Партнери по роботі спробують зробити вас крайніми у фінансових проблемах. Будьте обережними і не робіть необачних фінансових операцій.

Рак

Нарешті все у вашому особистому житті почало налагоджуватись. Не бійтеся емоцій, а йдіть їм назустріч. Сприймате життя таким, яке воно є, а закордонні друзі принесуть вам радість спілкування і не розчаруть вас. Лише бійтеся тих, хто радить вам зупинитися. Скоро ви відчуєте творчий злет і вас оцінять на роботі.

Лев

Не йдіть до лікарів, оскільки ваша хвороба вимальована вашою уявою, а не фізичним станом організму. Погляньте навколо, себе і ви зрозумієте, що життя прекрасне і все вам вдається. Додайте собі впевненості і це полегшить вам спілкування з друзями і рідними.

Панна

Ваша флегматичніть не принесе вам успіху. Будьте рішучими у виборі жінок чи чоловіків. Розраховуйте на власну інтуїцію, але довго не роздумуйте, бо втратите кохану людину, котра по-справжньому вас любить.

Терези

Умійте відпочивати. Не сидіть у прокурених барах, а їдьте на природу кудись до річки, або в гори. Найближчим часом у вас не буде жодних фінансових проблем, якщо ви не вплутаєтесь в авантюри. Будьте в такому випадку обережними з бізнесовими партнерами, бо вас можуть підставити, а ви й не зауважити.

Скорпіон

Не потрібно нікому зайвий раз демонструвати силу свого характеру. Ви тільки налякаєте усіх навколо себе і створите самі собі різні проблеми. Усе і так чудово у вашому житті, просто ви не усвідомлюєте силу своєї привабливості. Усі люблять і поважають вас, ви лише не розумієте, що це щастя. Не втратьте його.

Стрілець

З’ясовування стосунків дома і на роботі не дадуть позитивних результатів. Ви лише нашкодите собі і зіпсуєте настрій на тиждень всім навколо себе. Усвідомте для початку, хто ж винен у ваших проблемах, а тоді спробуйте помиритись з тими, кого образили. Підіть увечері і відпочиньте у колі друзів і коханих людей.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня