BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася

УЄФА програло Євросоюзу

ФУТБОЛ

Роман ДОРОШ

Розчарувавши ФІФА, Євросоюз дав добро “Челсі”, “Барселоні” та іншим клубам Європи випускати на поле стільки легіонерів, скільки душа забажає. Єврокомісія зі спорту відхилила пропозицію керівництва УЄФА про повернення квоти на легіонерів.

“Пропозиція УЄФА, звичайно, добра і, може, потрібна. Цілком можливо, що треба дійсно примусити зменшити кількість легіонерів клуби, в яких великий перебір іноземців. І щоб на полі під час матчу знаходилося їх не більше п’яти. Але на сьогодні це прийнятно. Я зустрічався з багатьма представниками футбольних федерацій, і вони зі мною погодилися, – так “пояснила” свою концепцію голова комітету зі спорту в Євросоюзі Вів’єн Рідінг. – Маю надію, що УЄФА буде поважати наше рішення. Спортивний світ нічим не відрізняється від всього решти, і законів повинні строго дотримуватися в усіх сферах”.

Тим не менше, рішення європейського суду в “справі Босмана” буде переглянуто. Зокрема, це стосується трансферів футболістів – клуби будуть отримувати більше грошей за гравця, який був підготовлений у клубі, а також їх примусять приділяти більше уваги підготовці власної молоді. Таким чином, Євросоюз усе-таки йде на деякі поступки УЄФА, примушуючи клуби включати до свого складу більше власної молоді, але робить це непрямим чином. Але ж делегація УЄФА разом із представниками президента ФІФА спеціально їздила до Страсбурга минулого тижня, щоб переконати ту ж мадам Рідінг та решту членів комісії зі спорту і повернути все як було. Або майже все як було... Але ті, видно, вирішили, що ріку назад не повернеш – у цій ситуації нічого доброго, крім розлюченості багатих клубів, на себе не накличеш. Аж надто неповороткою виявилася старенька Європа...

Хоча самі клуби помалу почали розуміти, що без власного центру підготовки, купуючи пачками іноземців, вони не втримаються. За чутками, Джанлуку Віаллі (на світлині), тренера “Челсі”, який виставив на один матч Ліги чемпіонів зовсім неанглійський склад (уявляєте, англійська команда, в якій не грають англійці), керівництво клубу примушує шукати молодих англійців – Морріса, Томе, Халі...

Як вважає пані Рідінг, сьогодні УЄФА і всім національним футбольним асоціаціям треба думати не про легіонерів, а про глядачів. Вірніше, про хуліганів: новини про бійки фанів (на жаль, і про їх загибель) лунають з різних кінців Європи. Крім того, необхідно захищати здоров’я спортсменів і чистоту спорту від наркотиків та допінгу – на це навіть готові виділити упродовж найближчих місяців близько 15 мільйонів євро. Але все одно нам доведеться забути про те, що в “Барселоні” грають іспанці – там все більше голландців, португальців, “Челсі” представляє Лондон, а не якесь містечко на франко-італійському кордоні, а “Мілан” належить старовинному італійському містові, але аж ніяк не україно-хорвато-аргентино-німецькому. Втім, Львову не загрожує наплив легіонерів, хоча свого часу у нас і грав слабенький африканець Соума. На серйозних іноземців у нас просто немає грошей. Тому “Карпати” задовольняються самими українцями. Інша справа, який результат маємо. Але ця тема вже для іншої розмови.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня