| Головна сторінка | INDEX |

Львів'ян позбавили інтриги

ФУТБОЛ

Василь ТАНКЕВИЧ

18-й тур остаточно поставив хрест на мріях львівських команд розпочати наступний сезон у першій лізі. Одразу двох львівських колективів – “Динамо” і “Карпати-2”. Перші зіграли внічию з “Системою-Борекс” із Бородянки (1:1), а дублери “Карпат” – на виїзді з малинським “Папірником” (з таким же рахунком). Наші команди довели відставання за втраченими очками від лідера – хмельницького “Поділля” – аж до 13-ти очок. За, знову ж таки, 13 (неповних) турів до завершення чемпіонату шанси наздогнати подолян для наших команд оцінюються, висловлюючись термінами матаналізу, як такі, що прямують до нуля.
Єдина інтрига турніру – вперте переслідування подолян футболістами чернівецької “Буковини”. Наразі розрив між лідерами становить сім очок і, зрозуміло, все ще може трапитись. Найважливіше те, як претенденти на вихід у першу лігу зіграють між собою і з чотирма представниками Львівщини (окрім “Динамо” і “Карпат-2”, це ще й “Цементник-Хорда”(Миколаїв) і “Газовик”(Комарно), які розташувалися одразу за лідерами). Як не прикро, але навіть займаючи високі місця – з 3-го до 6-го, наші команди ще в середині першості застовбили за собою не зовсім почесне звання середняків, оскільки ні на що вже не претендують. Ще один колектив Львівщини – дрогобицька “Галичина”, за великим рахунком, цікава хіба великим любителям статистики. Її 11-те місце спричиняє часом недооцінку дрогобичан суперниками і як наслідок – втрату фаворитами очок. Так сталося в цьому турі з “Газовиком”. Очевидно, комарненці вирішили перемогти в рідних стінах “Галичину”, що називається, на одній нозі і поплатилися за це втратою трьох очок. У гостей на 9-й хвилині відзначився колишній гравець “Карпат” Пштир. Окрім поразки, комарненці зазнали ще двох бід – серйозні травми отримали провідні гравці Швед і Дячок.

А найцікавіший матч туру відбувався у Миколаєві, де місцева команда приймала “Енергетик” з Бурштина. Цементники таки зуміли схилити шальки терезів на свою користь у середині другого тайму. На 66-й і 70-й хвилинах відзначились, відповідно, Луців і Ярош.

Якщо повертатися до матчів львівських “Динамо” і “Карпат-2”, то обидва наші колективи пропускали гол у власні ворота в першій половині зустрічі, а відігрувались на заключній десятихвилинці. У динамівців гол на рахунку Гринишина, а в карпатців відзначився Глушко.

Лідери – “Поділля” і “Буковина” – свої домашні поєдинки (відповідно, з рівненським “Вересом” і ФК “Калуш”) впевнено виграли з рахунком 2:0.
У суперечці бомбардирів лідирують Василь Швед з “Газовика” (12 голів) і Руслан Ярош з “Цементника-Хорди” (8 голів).