BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

News

СТЕРОЇДИ. Як повідомила Reuters, представники NIDA (National Institute on Drug Abuse) оголосили про нову освітню програму, скеровану на боротьбу з використанням препаратів стероїдних гормонів серед підлітків. Стероїди, які використовуються для нарощування м’язевої маси у тренажерних залах, мають кілька побічних ефектів, що дуже сильно проявляються в організмі, який росте. У хлопчиків можуть зменшуватися яйка та розвиватися грудні залози, у дівчаток з’являється волосся на обличчі та порушується місячний цикл. На думку доктора Лінна Гольдберга з університету медичних наук Орегона, діти не знають про шкідливі ефекти стероїдів та сприймають ці “пігулки” позитивно. Вирішити цю проблему зможе тільки просвіта підлітків. Гольдберг вважає, що такий підхід може бути дієвим в активній боротьбі із зловживанням алкоголем та наркотиками серед неповнолітніх.

НЕРВИ. Приймання препарату, що складається з ектрактів відомого женьшеню та листя дерева гінгко, здатне значно підвищувати рівень розумової праці людини. Це довела група британський учених, повідомляє ВВС. Дослідники переконані, що ефект двох рослин, які століттями застосовуються у традиційній східній медицині, стане просто незамінним для студентів та учених. Вивчаючи вплив цих рослин на концентрування уваги та швидкість розпізнавання інформації у добровільних учасників експерименту, психологи з Нортумбрійського Університету (Великобританія) переконалися, що стимулюючий ефект має точно розрахована пропорція женьшеню та гінгко. Хімічні сполуки, що є в обох рослин, органічно доповнюють одна одну: екстракт женьшеню стимулює пам’ять, а хімічні компоненти гінгко допомогають зосередитися на виконанні тесту. Але, крім того, цей препарат дозволить добре лікувати хворобу Альцгеймера та деякі інші види патології центральної нервової системи.

ПОЧУТТЯ ПРОВИНИ. Люди, які переживають з приводу кожної “зайвої” плитки шоколаду або викуреної цигарки, шкодять здоров’ю більше, ніж ті, хто безтурботно сприймає маленькі радощі життя. На щорічній конференцій Британської психологічної спілки спеціалісти з університету Халла заявили, що почуття провини знижує спротив організму інфекції. У них навіть рівень імуноголобуліна був дещо нижчим, отже їхньому організму важче впоратися з інфекцією. Ці дослідження ще раз підтвердили вже відомі дані, що людина, яка не мучиться докорами сумління, рідше ходить до лікаря зі скаргами на застудні хвороби.

POSTUP - ПОСТУП


·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Високоповажаний Пане Президенте!
·Московський гість
·Чи піде Відень у контратаку

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда садив дерева
·115-й округ:
·Золота гітара Сходу у Львові
·Народ забуде Танюка

НАША СТОЛИЦЯ
·Набір слухачів триває
·Рейтинг згадуваності
·Задекларуйте тіньові гроші
·Назви львівських вулиць - латинкою
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Референдум відбувся...що далі?
·Українські полярники в полоні у росіян
·Українські літаки горіли в Конго
·З АЕС крали мільйонами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Смертельний удар по "ДЕУ"
·Руперт Мердок хворий на рак
·Кому допоможуть МВФ і Світовий банк
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Єврокорпус переймає командування
·Енкаведист не витримав такої наруги
·Війна за пільги

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Конрад Аденауер, громадянин Європи

АРТ-ПОСТУП
·Музика на замовлення
·Шлягерний шаблон у фатальній тональності

ППОСТУП У ПОСТУПІ
·Поступ у "Поступі"

ПОСТУП У МЕДИЦИНУ
·News
·Чого жінка має дивитися в люстерко
·News

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Львів'ян позбавили інтриги
·Приємна традиція для "Карпат" у Полтаві закінчилася
·Другий чемпіонат ПЄБЛ має нового чемпіона
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·А чи не турист ви?
·Гороскоп на 19 квітня