BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
Ukrainian Autocephalous Orthodox Church - uaoc.org
Ukrainian Autocephalous Orthodox Church - uaoc.org

Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 15 квітня 2000 року |

Краєвид

Президент України Леонід Кучма виступив з ініціативою проведення у вересні 2000 року в Нью-Йорку спеціального засідання Ради безпеки ООН на вищому рівні для обговорення питань забезпечення міжнародного миру та безпеки у 21 сторіччі. Така ініціатива міститься в посланні Л. Кучми, надісланому на адресу глав держав (урядів) 14 країн-членів Ради Безпеки ООН, у тому числі США, Китаю, Франції, Великобританії і Росії. Україна, яка є непостійним членом РБ ООН, пропонує також обговорити конкретні шляхи зміцнення миротворчого потенціалу Ради Безпеки.


Черговий запуск ракети-носія “Зеніт-3SL” з морського космодрому Sea Launch заплановано на 29 червня, повідомив у Києві генеральний конструктор КБ “Південне” (Дніпропетровськ) Станіслав Конюхов. У зв’язку з цим він зазначив, що завершена днями робота міждержавної українсько-російської комісії з розслідування причин невдалого старту 12 березня підтвердила попередню версію причин аварії: до аварії призвела логічна помилка в алгоритмі управління наземної автоматизованої системи передстартової підготовки, допущена в процесі його коригування після другого пуску з плавучої платформи.


Питання про інтеграцію нафтопроводів “Дружба” і “Адрія” буде порушено на зустрічі керівників Росії і України, яка запланована на 17-18 квітня. Про це в п’ятницю на прес-конференції в Москві повідомив президент АК “Транснафта” Семен Вайншток. За його словами, на адресу обраного президента Росії Владіміра Путіна “Транснафта” направила доповідну записку, де сформульовано позицію Росії стосовно цього проекту. Як повідомив С. Вайншток, “Транснафта” провела необхідні консультації з усіма зацікавленими країнами, і тільки Київ виступає проти реалізації цього проекту. Спрямування потоків нафти на “Адрію” позбавляє Україну частини коштів, що отримуються нею від прокачування транзитної російської нафти по своїй території.


З середини поточного тижня в Україну заборонено ввезення м’ясомолочних продуктів з Китаю, Японії і Південної Кореї у зв’язку з різким зростанням у цих регіонах захворюваності тварин на ящур. Заборону на ввезення м’яса і молочних продуктів з Китаю введено ще у червні 1999 року. “Проте офіційно м’ясомолочні продукти з Китаю до нас не привозилися і до введення заборони”, – додав він. За його словами, заборона на доставку м’ясомолочних продуктів з Японії і Південної Кореї довелося ввести після тривожних повідомлень Міжнародного епізоотичного бюро.

POSTUP - ПОСТУП
№ 70 (514), субота
15 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Матеріали з продовженням
·“Хвиля Свободи” накрила Львів
·Росія ратифікувала застарілий договір

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·“Хвиля Свободи” накрила Львів
·Павловський – за третій шлях для України
·Рятування людини, яка народжується
·Діагональ співпраці

НАША СТОЛИЦЯ
·Масові заходи так і не впорядковано
·Ліві теж уміють пікетувати
·Екуменізм в історії Церкви
·Фатальна “Мама-Мія”
·Архіваріус. Про що писала львівська преса 15 EA?OI?

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Мадлен Олбрайт буде ставити умови
·Закон про політичні партії: поневіряння тривають
·Завтра — референдум

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Дефолту не буде
·Оптимістичні прогнози МВФ
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Тепер трясуть гроші з Австрії
·Маніфестація проти мас-медіального терору
·Єдиний порятунок – стати прем’єром
·На вишкіл до Бен Ладена

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Наука про цивілізацію як нова основа гуманітарної освіти
·БІБЛІО-ТЕЧКА

ТОВАРИСТВО ШАНУВАЛЬНИКІВ ЛЬВОВА У ПОСТУПІ
·Якщо Львів – перлина, не варто її кидати перед свиньми

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Церква і суспільство: творення сув’язі

ЦЕРВА У ПОСТУПІ
·Християнсько-соціальні візії

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Є макет реконструкції Святоюрського парку

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·“Кубок Лева 2000” – у журналістів Львова
·Медведєв знову показує свою найкращу гру
·“Козачка” та “Динамо” їдуть грати у Росію
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·ГОРОСКОП