BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 13 квітня 2000 року |

Світ


Три найбільші світові виробники мобільних телефонів – шведська компанія Ericsson, американська Motorola і фінська Nokia оголосили про спільну акцію – створення спеціальної структури для забезпечення захисту інформації при здійсненні електронних трансакцій за допомогою мобільних телефонів. Мета компаній полягає у тому, щоб уже протягом цього року запропонувати загальне вирішення для систем захисту інформації платіжних операцій, які проводяться за допомогою мобільних телефонів. За оцінками компанії Ericsson, до 2004 року у світі буде понад 1 млрд. користувачів мобільних телефонів та ще близько
600 млн. “мобільних” користувачів Інтернет, повідомляє Reuters.

Робітники паперової промисловості Фінляндії страйкують уже третій день. У страйках беруть участь близько 30 тис. чоловік. Фіни вимагають підвищення зарплати, скорочення робочого часу, скасування тимчасових звільнень і приведення оплати праці у відповідність до прибутку компаній. Фінляндія є другим у світі (після Канади) експортером паперу. Через експортні недопоставки внаслідок страйку країна щодня втрачає 200 млн. фінських марок (32,3 млн. дол.), інформує CNN.

Американський виробник мотоциклів компанія Harley-Davidson Inc. завершила перший квартал поточного фінансового року з 36% зростанням прибутку. Чистий прибуток компанії за цей період становив 80,2 млн. дол. (або 26 центів на кожну акцію) у порівнянні з 59,04 млн. дол. (19 центів на акцію) за аналогічний період минулого року. Продаж мотоциклів зріс на 535,3 млн. дол., що становить 22,6% зростання у порівнянні з минулим роком, пише Bloomberg.

Європейська комісія прогнозує економічне зростання в Європейському Союзі в 2000 році на рівні 3,4%, а в 2001 році – 3,1%, але тільки у тому випадку, якщо на американському фондовому ринку не станеться істотного падіння. Як повідомили представники Єврокомісії, ЄС планує перейти від періоду стабільності до періоду динамічного розвитку, повідомляє AFP.

Найбільший у Європі виробник товарів повсякденного вжитку англо-голландська компанія Unilever купує американську компанію дієтичного харчування Slim-Fast Foods за 2,3 млрд. дол. За словами представників Unilever, компанія прагне зайняти більш вагому позицію на ринку дієтичного харчування. Відповідно до нової концепції, Unilever зменшить на три чверті кількість своїх продуктів до 400 видів і скоротить 25 тисяч співробітників, повідомляє CNN. Приватна компанія
Slim-Fast займає 45% американського ринку дієтичного харчування і продуктів для регулювання ваги, її вартість оцінюється у 1,3 млрд. дол. Продажі Slim-Fast торік склали 611 млн. дол., 6% яких припадають на продаж за межами США, тому Unilever прагне розширити ринок збуту продукції Slim-Fast в Європі.

Німецький газовий гігант Ruhrgas придбав черговий пакет акцій латвійської газової компанії Latvijas Gase. Партнером Ruhrgas стала фірма PreussenElektra з Ганновера. Загальний обсяг німецьких інвестицій у це підприємство перевищив 42% його акціонерного капіталу і становить понад 14 млн. латів (25,6 млн. євро). Таким чином, дві німецькі компанії стали найбільшими співвласниками Latvijas Gase. За ними йдуть Itera Latvija (21,44% акцій) і російський “Газпром” (18,26%). Інші акції Latvijas Gase належать державі (10%) і дрібним інвесторам.

POSTUP - ПОСТУП
№ 69 (513), четвер
13 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Матеріали з продовженням
·Хліб подешевшав на 4 копійки
·Польоти з вікон стали традицією

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Геть Сенчука і москалів!
·Здобутки львівських податківців
·Напад на російське товариство
·СЕЗ “Яворів” – перші результати

НАША СТОЛИЦЯ
·Львів – наполовину російськомовний, каже “Наше радіо”
·Велика весняна акція
·Хочеш закреслити “ТАК” – іди на референдум

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Кук пообіцяв 10,5 мільйона стерлінгів
·Чи легалізує референдум “тіньові капітали”?
·Американського видавця не пустили в Україну
·“Cправу зошитів” відкладено
·Кучма і Ющенко знову перші
·Референдум відбудеться на "Ура!"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Ющенко реанімував ОВДП
·Коридор, який веде до кризи?
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Прем’єра змусили піти
·Не можна заперечувати Голокост
·Ні – диктатурі президента!
·У Березовського відберуть мандат?

ДИСКУСІЙНИЙ ПОСТУП
·“Україна має нарешті започаткувати свою інформаційну політику в Європі”
·Львівський смалець

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Арт-світ
·Космос у Венеції: запрошення у подорож
·Міу-Міу, що Ви робите на цих галерах?
·Премія Георга Бюхнера

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НЕРУХОМІСТЬ
·Житло у Львові. Повоєнний період

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Півфінал пройде без львів’ян
·Львiв розпрощався з Кубком України
·Ребров i Шевченко знову разом?
·Спорт-бліц