BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 13 квітня 2000 року |

Краєвид


У ході робочого візиту в Україну 17-18 квітня в. о. президента РФ Володимир Путін відвідає Севастополь, офіційно повідомили в прес-службі президента РФ. Планується, що В. Путін прибуде до Києва пізно ввечері 17 квітня з Лондона.


Україна представляє новий танк Т-84 на виставці-конференції військової техніки DSA-2000,
що відкрилася учора в Куала-Лумпуре (Малайзія) і триватиме до 14 квітня. Україна зацікавлена в розвитку партнерства на ринку озброєнь країн Південно-Східної Азії. Нині український танк Т-84 представлено в міжнародному тендері учасників програми з виробництва 1000 танків для Національної армії Туреччини, а також у тендері з модернізації збройних сил Греції. Очікується, що остаточне рішення щодо вибору постачальників бронетехніки за підсумками тендерів буде зроблено влітку.


Учора в селищі Грес біля Сімферополя відбулися похорони 4 членів українського екіпажу літака Ан-26, який зазнав катастрофи 30 березня в Шрі-Ланці. Члени екіпажу О. Думанський, С. Воронін, Ю. Усенко та Е. Затолокін протягом 3,5 місяців пропрацювали в Шрі-Ланці за контрактом з київською компанією “Авіалінії ААР” і в квітні повинні були повернутися додому. Компанія “Авіалінії ААР”, яка найняла екіпаж, перерахувала кожній сім’ї загиблих по 5 тис. грн. (близько 910 дол.). Шрі-Ланка вже повністю перерахувала Україні страхову суму за кожного загиблого члена екіпажу, але до їхніх сімей ці гроші поки що не дійшли. За міжнародними стандартами, орієнтовно страхова сума повинна становити близько 15 тис. дол.


Житель м. Красний Луч (Луганська область) загинув під час несанкціонованої виїмки вугілля з непрацюючої шахти. Трагедія сталася на шахті “178-воїнська”. А у Донецькій області загинув працівник виробничого об’єднання “Артемсіль” (м. Соледар). Слюсаря об’єднання було смертельно травмовано у вівторок під час демонтажу скребкового конвеєра на руднику №3. Нагадаємо, що від початку року на підприємствах України загинуло понад 350 чоловік.


За останнім даними, з 24 дітей, які отруїлися продуктами в дитячому садку №7 в Переяслав-Хмельницькому (Київська область), троє перебувають у реанімації у стані середньої тяжкості, решта – в інфекційному відділенні. Нові хворі з діагнозом “харчове отруєння” в районну лікарню міста не надходили.


В Одеській області знято обмеження на використання води з Дунаю в господарських цілях, а також на вилов риби, введені через підвищену концентрацію свинцю внаслідок забруднених викидів на території Румунії. Як повідомляє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, протягом останньої доби концентрація сполук важких металів на українській ділянці річки Дунай продовжувала знижуватися. У каналі водозабору Килійського міського водоканалу концентрація сполук важких металів реєструвалася в межах допустимого з тенденцією до зниження. В очищеній після фільтрів воді на головних очисних спорудах міськводоканалу вмісту таких сполук не виявлено.


Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою закон “Про внесення змін до закону України “Про громадянство України”, повідомляє прес-служба глави держави. Зокрема, законом продовжено до 31 грудня 2004 року термін подачі заяв про визначення своєї належності до громадянства України для осіб, що повертаються з районів Крайньої Півночі, Далекого Сходу, для колишніх військовослужбовців.

POSTUP - ПОСТУП
№ 69 (513), четвер
13 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Матеріали з продовженням
·Хліб подешевшав на 4 копійки
·Польоти з вікон стали традицією

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Геть Сенчука і москалів!
·Здобутки львівських податківців
·Напад на російське товариство
·СЕЗ “Яворів” – перші результати

НАША СТОЛИЦЯ
·Львів – наполовину російськомовний, каже “Наше радіо”
·Велика весняна акція
·Хочеш закреслити “ТАК” – іди на референдум

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Кук пообіцяв 10,5 мільйона стерлінгів
·Чи легалізує референдум “тіньові капітали”?
·Американського видавця не пустили в Україну
·“Cправу зошитів” відкладено
·Кучма і Ющенко знову перші
·Референдум відбудеться на "Ура!"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Ющенко реанімував ОВДП
·Коридор, який веде до кризи?
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Прем’єра змусили піти
·Не можна заперечувати Голокост
·Ні – диктатурі президента!
·У Березовського відберуть мандат?

ДИСКУСІЙНИЙ ПОСТУП
·“Україна має нарешті започаткувати свою інформаційну політику в Європі”
·Львівський смалець

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Арт-світ
·Космос у Венеції: запрошення у подорож
·Міу-Міу, що Ви робите на цих галерах?
·Премія Георга Бюхнера

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НЕРУХОМІСТЬ
·Житло у Львові. Повоєнний період

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Півфінал пройде без львів’ян
·Львiв розпрощався з Кубком України
·Ребров i Шевченко знову разом?
·Спорт-бліц