BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 13 квітня 2000 року |

Львiв розпрощався з Кубком України

А “Зiрка” створила найбiльшу сенсацiю

ФУТБОЛ

Роман ДОРОШ


Закінчення. Початок – стор. 1

Кубок України. 1/4 фiналу.

ФК “Львiв” – “Динамо” (Київ) – 1:4 (0:2).
Львiв. Стадiон “Україна”. 15000 глядачiв. Суддя – Iгор Горожанкiн (Кiровоград).
ФК “Львiв”: Постранський – Павлiш, Леськiв, Рiзник, Лапко – Єфименко, Котовенко (Лукашук), Клименко, Вергун – Вiкарюк, Баглай.
“Динамо”: Кернозенко – Мамедов, Федоров, Каладзе, Несмачний – Гусiн, Хацкевич (Кормильцев), Яшкiн (Кардаш), Белькевич – Ребров, Деметрадзе (Шацьких).
Голи: 0:1 Гусiн, 13', 0:2 Ребров, 34', 0:3 Белькевич, 56', 1:3 Лапко, 74', 1:4 Шацьких, 89'.

Матч розпочався з атак львiв’ян. Вони першi створили два майже небезпечнi моменти. Спершу по воротах пробив Єфименко, на 7-й хвилинi Гусiн за грубу гру проти Вiкарюка отримав попередження. А на 13-й хвилинi Ребров головою скинув м’яч Гусiну, i той вiдкрив рахунок. Гравцi ФК “Львiв” трохи розгубились i почали помилятися при передачах. Аби прийти до тями, львiв’янам потрiбно було хвилин десять. Пiсля цього вони знову заграли активнiше. Та вже на 34-й хвилинi Iгор Горожанкiн призначив сумнiвний пенальтi за нiбито фол Постранського проти Белькевича. Аж надто картинно падав Валентин...

Але нiчого не поробиш, суддя свого рiшення не змiнив, i Ребров виконав “вирок”. Кiнець першого тайму пройшов надто спокiйно. Обидвi команди, немовби змовившись, просто догравали перший тайм. На початку другого бiльш активними були кияни. I як наслiдок на 56-й хвилинi чудовий гол забив Белькевич. Загалом, цю комбiнацiю можна продивлятися не один раз, насолоджуючись нею. Ребров вiддав передачу Деметрадзе, грузин подав у штрафний майданчик, а там м’яч знайшов Белькевича. Валентин на замасi обiграв Лапка i невимушено
послав м’яч у кут ворiт Постранського.

Пiсля третього голу кияни взагалi заспокоїлися, зате активiзувалися львiв’яни. Вони провели кiлька небезпечних атак. Пiд час однiєї з них упав у штрафному майданчику гостей Вiкарюк, але Iгор Горожанкiн пенальтi не призначив, хоча мiг, адже це порушення було очевиднiшим за те, коли вiн показав на одинадцятиметрову позначку в першому таймi. Та залишимо це на сумлiннi суддi. А на 74-й хвилинi львiв’яни таки досягли успiху: Лапко скоротив рахунок. I коли здавалося, що матч так i закiнчиться 1:3, “Динамо” провело ще одну атаку, яку завершив Максим Шацьких.

Що ж, ФК “Львiв” не вдалося створити найбiльшої сенсацiї. Та мусимо подякувати пiдопiчним Володимира Журавчака за те, що вони таки билися з “Динамо”. Про це, до речi, на пiсляматчевiй прес-конференцiї сказав i один iз наставникiв “Динамо” Анатолiй Дем’яненко. А президент ФК “Динамо” Iгор Суркiс зазначив, що у команди ФК “Львiв” непогане майбутнє. Сподобалися львiв’яни i Георгiєвi Деметрадзе, який не був надто розчарований тим, що не змiг забити гол. Принаймнi наступного разу вiн пообiцяв це обов’язково зробити.

“Металург” З. – “Карпати” – 3:0 (Полтавець, з пенальтi, Черевань, Спiвак). Пiдопiчнi Левка Броварського змушенi безславно розпрощатися з Кубком України. “Карпати” так i не зумiли знайти аргументiв проти винахiдливої гри запорiжцiв. I команда Мирона Маркевича досягла потрiбного результату. Тепер нам залишається вболiвати за львiвськi команди лише в матчах першостi України.

“Зiрка” (Кiровоград) – “Шахтар” (Донецьк) – 0:0 (по пенальтi – 6:5). Це найбiльша сенсацiя Кубка. Кiровоградцi продовжують шокувати своїми виступами в Кубку власних уболiвальникiв. Третiй матч – третя перемога. А в першостi України “Зiрка” ще досi не змогла потiшити себе перемогою. Цiлком iмовiрно, що з такою грою кiровоградцi можуть вийти й у фiнал Кубка. Все залежатиме тепер вiд жеребкування: в гостях чи вдома гратиме “Зiрка” в 1/2 фiналу.

“Кривбас” (Кривий Рiг) – ЦСКА (Київ) – 1:0 (Паляниця, 17'). “Кривбас” продовжує виконувати настанови своїх “босiв” i вперто прямує до фiналу Кубка України. Тепер, пiсля поразки “Шахтаря”, ця дорога стала значно ширшою.

Матчi 1/2 фiналу вiдбудуться 10 травня. “Динамо” – ”Металург” З. та “Зiрка” – “Кривбас”. Господарiв поля визначить жеребкування.

POSTUP - ПОСТУП
№ 69 (513), четвер
13 квітня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Матеріали з продовженням
·Хліб подешевшав на 4 копійки
·Польоти з вікон стали традицією

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Геть Сенчука і москалів!
·Здобутки львівських податківців
·Напад на російське товариство
·СЕЗ “Яворів” – перші результати

НАША СТОЛИЦЯ
·Львів – наполовину російськомовний, каже “Наше радіо”
·Велика весняна акція
·Хочеш закреслити “ТАК” – іди на референдум

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Кук пообіцяв 10,5 мільйона стерлінгів
·Чи легалізує референдум “тіньові капітали”?
·Американського видавця не пустили в Україну
·“Cправу зошитів” відкладено
·Кучма і Ющенко знову перші
·Референдум відбудеться на "Ура!"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Ющенко реанімував ОВДП
·Коридор, який веде до кризи?
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Прем’єра змусили піти
·Не можна заперечувати Голокост
·Ні – диктатурі президента!
·У Березовського відберуть мандат?

ДИСКУСІЙНИЙ ПОСТУП
·“Україна має нарешті започаткувати свою інформаційну політику в Європі”
·Львівський смалець

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Арт-світ
·Космос у Венеції: запрошення у подорож
·Міу-Міу, що Ви робите на цих галерах?
·Премія Георга Бюхнера

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НЕРУХОМІСТЬ
·Житло у Львові. Повоєнний період

СПОРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Півфінал пройде без львів’ян
·Львiв розпрощався з Кубком України
·Ребров i Шевченко знову разом?
·Спорт-бліц